Request edit access
Płatne staże wakacyjne dla studentów
Informujemy, że w okresie wakacyjnym (1.06 - 30.09. 2018 roku), WSTiJO planuje organizację 3-miesięcznych staży krajowych oraz zagranicznych w ramach projektu współfinansowanego z funduszy Unii Europejskiej.
Staże przeznaczone są dla studentów drugiego roku studiów licencjackich kierunku Turystyka i Rekreacja. (Dopuszczalny jest warunkowy udział studentów pierwszego roku studiów licencjackich, którzy w momencie rozpoczęcia projektu będą mieli zaliczony 2 semestr studiów.)
W związku z planowanym naborem uczestników do projektu, zapraszamy do wypełnienia krótkiej ankiety – deklaracji zainteresowania udziałem w projekcie.
W ramach projektu, w okresie wakacyjnym 2018 roku, zorganizowanych zostanie w sumie 24 staży 3-miesięcznych, w okresie od czerwca do września 2018 – 10 staży krajowych (hotele oraz biura podróży) oraz 14 zagranicznych (hotele i obiekty hotelowo-restauracyjne – Hiszpania, Francja, Litwa).
Staże krajowe i zagraniczne organizowane w ramach projektu będą płatne (2200zł brutto / msc – staż krajowy, 3300zł brutto / msc – staż zagraniczny, pomniejszone m.in. koszty ZUS/). W przypadku staży zagranicznych uczelnia gwarantuje pokrycie kosztów transportu, natomiast student pokrywa koszt zakwaterowania i wyżywienia na miejscu.
Uczelnia gwarantuje wszystkim stażystom zapewnienie badań lekarskich oraz ubezpieczenie NNW na czas stażu.
Poniższa ankieta ma charakter informacyjny, wypełnienie ankiety nie jest jednoznaczne ze zobowiązaniem do udziału w projekcie ani nie gwarantuje przyjęcia na staż. Osoby, które wypełnią ankietę zostaną poinformowane mailowo / telefonicznie o dalszej procedurze rekrutacyjnej (terminy spotkań, dokumenty zgłoszeniowe). Prosimy o podanie poprawnych danych kontaktowych.
Imie
Your answer
Nazwisko
Your answer
Wydział
Your answer
Specjalizacja
Your answer
Rok studiów *
Telefon *
Your answer
Email *
Your answer
Interesuje mnie 3-miesięczny staż: *
Staż krajowy – preferowane miejsce: *
Staż zagraniczny (obiekty hotelowo – gastronomiczne) – preferowany kraj: *
Znajomość angielskiego:
Słaba
Bardzo dobra
Znajomość niemieckiego:
Słaba
Bardzo dobra
Znajomość rosyjskiego:
Słaba
Bardzo dobra
Znam inny język:
Your answer
Chciałbym / chciałabym wyjechać z : (imię i nazwisko studenta, z którym chciałbym / chciałabym wyjechać)
Your answer
Doświadczenie zawodowe (należy podać dotychczasowe miejsca pracy / praktyk / stażu zawodowego i krótką charakterystykę zajmowanego stanowiska)
Your answer
Umiejętności i zainteresowania:
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service