Request edit access
Płatne staże wakacyjne dla studentów

Informujemy, że w okresie wakacyjnym (1.06 - 30.09. 2017 roku), WSTiJO planuje organizację drugiej edycji 3-miesięcznych staży krajowych oraz zagranicznych w ramach projektu współfinansowanego z funduszy Unii Europejskiej.

Staże przeznaczone są dla studentów drugiego roku studiów licencjackich kierunku Turystyka i Rekreacja. Dopuszczalny jest warunkowy udział studentów pierwszego roku studiów licencjackich, którzy w momencie rozpoczęcia projektu będą mieli zaliczony 2 semestr studiów.

W związku z planowanym naborem uczestników do drugiej edycji projektu, zapraszamy do wypełnienia krótkiej ankiety – deklaracji zainteresowania udziałem w projekcie.

W ramach drugiej edycji projektu, realizowanej w okresie wakacyjnym 2017 roku, zorganizowanych zostanie w sumie 40 staży 3-miesięcznych, w okresie od czerwca do września 2017 – 20 staży krajowych oraz 20 zagranicznych.

Staże krajowe i zagraniczne organizowane w ramach projektu będą płatne (2000zł brutto / msc - pomniejszone m.in. koszty ZUS/). W przypadku staży zagranicznych uczelnia gwarantuje przejazd oraz zakwaterowanie na miejscu. Uczelnia gwarantuje wszystkim stażystom zapewnienie badań lekarskich oraz ubezpieczenie NNW na czas stażu.

Poniższa ankieta ma charakter informacyjny, wypełnienie ankiety nie jest jednoznaczne ze zobowiązaniem do udziału w projekcie ani nie gwarantuje przyjęcia na staż.

Osoby, które wypełnią ankietę zostaną poinformowane mailowo / telefonicznie o dalszej procedurze rekrutacyjnej (terminy spotkań, dokumenty zgłoszeniowe). Prosimy o podanie poprawnych danych kontaktowych.

Imie
Your answer
Nazwisko
Your answer
Wydział
Your answer
Specjalizacja
Your answer
Rok studiów
Telefon
Your answer
Email
Your answer
Interesuje mnie 3-miesięczny staż:
Staż krajowy – preferowane miejsce:
Staż zagraniczny (obiekty hotelowo – gastronomiczne) – preferowany kraj:
Znajomość angielskiego:
Słaba
Bardzo dobra
Znajomość niemieckiego:
Słaba
Bardzo dobra
Znajomość rosyjskiego:
Słaba
Bardzo dobra
Znam inny język:
Your answer
Chciałbym / chciałabym wyjechać z : (imię i nazwisko studenta, z którym chciałbym / chciałabym wyjechać)
Your answer
Doświadczenie zawodowe (należy podać dotychczasowe miejsca pracy / praktyk / stażu zawodowego i krótką charakterystykę zajmowanego stanowiska)
Your answer
Umiejętności i zainteresowania:
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms