Request edit access
Robert R. Reilly. Kaip gėjai tampa norma
Robert R. Reilly. Kaip gėjai tampa norma (vertė Elena Raudaitienė) – Vilnius: Valstybingumo studijų centras, 2016. – 252.

Lietuvos skaitytojus pasiekė Valstybingumo studijų centro išleista provokuojanti knyga seksualinių mažumų (LGBT) judėjimo tema. Buvęs JAV prezidento Ronaldo Reagano patarėjas, nacionalinio saugumo ekspertas Robertas R. Reilly knygoje Kaip gėjai tampa norma (angl. Making Gay OK) klausia, kaip tapo įmanoma Vakaruose įvykusi radikali mąstymo apie seksualinę moralę revoliucija.

Knyga išsiskiria tiek savo kritišku požiūriu į tiriamą reiškinį, tiek ir giliu žvilgsniu į jo priežastis. Ieškodamas atsakymo Robertas Reilly pirmoje knygos dalyje leidžiasi atgal laiku iki pat senovės Graikijos. Akivaizdu, kad Vakarų šalyse seksualinių mažumų lytinius santykius norma pavertęs mąstymas nesusiformavo staiga ir iš niekur. Jo šaknis autorius randa lygindamas du požiūrius į mus supantį pasaulį. Klasikinis požiūris teigė, jog visi dalykai turi prigimtį ir kiekvieno elgesys turi ją atitikti. Modernusis Apšvietos požiūris pareiškė, jog visa yra žmogaus mąstymo ir valios vaisius, todėl ir gali būti pakeista pagal žmogaus valią. Tikrovė yra tai, ką manome ja esant. Būtent iš pastarojo požiūrio gimsta įsitikinimas, kad seksas galimas ne vien santuokoje tarp vyro ir moters, bet iš esmės tarp bet ko, kas nori juo užsiimti. Ant jo pastatytas visas LGBT judėjimas.

Platesnis knygos aprašymas: http://www.propatria.lt/2016/06/kaip-gejai-tampa-norma-atsakymas-knygu.html

Kaina perkant iš leidėjo - 4 EUR. (+ 2 EUR siuntimo išlaidos)
Užsakomas knygų egzempliorių kiekis
Pirkėjo vardas, pavardė:
Your answer
Pristatymo adresas (Gatvė, namo numeris, buto numeris, pašto indeskas, miestas):
Your answer
Pirkėjo el. pašto adresas:
Your answer
Pirkėjo tel. numeris:
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms