Request edit access
Formulář přihlášky na letní tábor ve Skrýchově 2019
Odesláním této přihlášky jste přihlášeni na letní tábor ve Skrýchově v termínu od soboty 20. července 2019 do soboty 3. srpna 2019. Po uhrazení zálohy ve výši 1000,-Kč jste závazně přihlášeni. Bližší informace Vám budou zaslány na kontaktní email, který uvedete v tomto formuláři. Informace jsou pravidelně aktualizovány na www.duhastrelka.cz. Cena tábora je před uplatněním slev 4000 Kč.
Těšíme se na Vás!
Příjmení a jméno dítěte *
Your answer
Datum narození *
Your answer
Kontaktní adresa (bydliště) *
Your answer
Příjmení a jméno zákonného zástupce *
Your answer
Kontaktní telefon zákonného zástupce *
Your answer
Kontaktní email zákonného zástupce *
Your answer
Kontaktní adresa zákonného zástupce v době konání tábora *
Your answer
Ukončený školní ročník účastníka/účastnice tábora *
(informace pro vhodné zařazení do oddílu)
Your answer
Účastník/účastnice tábora je *
Sdělení zdravotníkovi tábora *
Léky a podrobné informace o zdravotních obtížích předejte u autobusu zdravotníkovi tábora.
Required
Jiná sdělení
Your answer
Beru na vědomí, že doplatek na tábor (včetně uplatněných slev), je třeba uhradit do 20.6.2019 (měsíc před odjezdem). *
Při závazném přihlášení a uhrazení zálohy ve výši 1000 Kč do 30.4.2019 je možné uplatnit slevu na doplatku 500 Kč. Dále je možné uplatnit na doplatku sourozeneckou slevu 300 Kč/os.
Required
Beru na vědomí storno podmínky platby za účast na letním táboře ve Skrýchově v termínu od 20. července 2019 do 3. srpna 2019. *
(v případě, že nezaškrtnete všechny níže uvedené možnosti, není přihláška na tábor platná)
Required
Uděluji spolku Duha Střelka souhlas se zpracováním výše uvedených osobních údajů za níže uvedenými účely: 1. Údaje o zdravotním stavu – zejména o chronických onemocněních, alergiích a ostatních skutečnostech, které mohou mít vliv na způsobilost dítěte účastnit se letního tábora a souvisejících aktivit, popř. v případě, že si jeho zdravotní stav vyžádá neodkladné lékařské ošetření (např. alergie, léky).
Uděluji spolku Duha Střelka souhlas se zpracováním výše uvedených osobních údajů za níže uvedenými účely: 2. Údaje o zdravotní pojišťovně pro případ, že si zdravotní stav dítěte vyžádá neodkladné lékařské ošetření.
Uděluji spolku Duha Střelka souhlas se zpracováním fotografií, videa a tištěného materiálu pro účely prezentace a propagace činnosti spolku na webových stránkách, facebooku, ve výročních zprávách a v tištěných médiích.
Beru na vědomí, že subjekt údajů (dítě) a jeho zákonný zástupce má právo svůj souhlas kdykoli odvolat. Odvoláním souhlasu není dotčena zákonnost zpracování vycházejícího ze souhlasu, který byl dán před jeho odvoláním.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service