Request edit access
Malí fotografové
Ve spolupráci s obchodem Analogue pořádáme kurzy fotografování pro děti. Zvány jsou děti od sedmi do dvanácti let, které láká tajemství analogové fotografie. Seznámí se s rozdílem mezi dnes již běžně používanými digitálními fotoaparáty a klasickými analogovými fotoaparáty. Vyzkouší si několik fotoaparátů – klasických, ale také jednoduchých plastových vyráběných firmou Lomography či dřevěných dírkových komor vyráběných značkou Dirkoma. Zavedeme je i do improvizované temné komory, kde se seznámí s vyvoláváním a tvorbou fotogramů – obrazů vytvořených osvětlením různých předmětů na fotopapír.
Jméno účastníka *
Your answer
Přijmení *
Your answer
Termín konání kurzu: *
Required
Rok narození účastníka *
Your answer
Váš e-mail? *
Your answer
Souhlasím s použitím fotografií mého dítěte na Facebook, webové stránky, výroční zprávu. *
Jak jste se prosím, o našem kurzu dozvěděli?
Chcete dostávat v budoucnu informace o novinkách týkajících se Free Cinema (nových kurzech, workshopech a programech)? Nepovinné.
Všeobecné obchodní podmínky a Pravidla ochrany soukromí a cookies. Potřebujeme Vaše registrační údaje, abychom Vám mohli poskytnout služby, které od nás požadujete. Chceme, abyste věděli, jak přesně naše služba funguje a jakým způsobem chráníme Vaše soukromí. Proto, prosím, potvrďte, že jste se seznámili se zněním těchto Všeobecných obchodních podmínek a Pravidel ochrany soukromí a cookies na www.freecinema.cz/kontakty a souhlasíte s nimi před tím, než budete pokračovat. Povinné. *
Required
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy