Request edit access
Ogólnopolska interdyscyplinarna konferencja naukowa "Muzea - nauka, edukacja, popularyzacja"
Konferencja skierowana jest głównie do młodych badaczy, firm i instytucji zajmujących się geoturystyką, ale także popularyzacją nauk przyrodniczych. W czasie konferencji pragniemy poruszyć kwestie znaczenia współczesnego muzealnictwa w podejmowaniu interdyscyplinarnych badań nad przeszłością krajobrazu przyrodniczego i kulturowego w kontekście uwarunkowań ekologicznych. Ma stanowić także refleksję nad postępem badań paleontologicznych i paleośrodowiskowych na ziemiach polskich na przestrzeni ostatnich 10 lat. Organizatorem konferencji jest Muzeum Ziemi im. Karola Sabatha w Solcu Kujawskim, działające przy JuraParku Solec. Wydarzenie to stanowi część obchodów jubileuszu 10-lecia Muzeum.

Opłata konferencyjna dla uczestników sesji posterowej wynosi 30 zł. Opłata dokonywana jest w punkcie rejestracji uczestników konferencji

Organizator nie pokrywa kosztów wydruku posteru.

Termin przyjmowania zgłoszeń mija 10 kwietnia 2018 r.

W przypadku przesłania większej ilości propozycji posterów, niż przewidziano w planie konferencji, Organizator zastrzega sobie prawo do wybrania części z nadesłanych zgłoszeń.

Imię *
Your answer
Nazwisko *
Your answer
Tytuł lub stopień naukowy
Your answer
Jednostka naukowa lub miasto *
Your answer
Tytuł posteru *
Your answer
Streszczenie posteru *
Your answer
Numer telefonu
Your answer
Adres e-mail *
Your answer
Faktura *
Wysyłając niniejszy formularz zgłoszeniowy wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji ogólnopolskiej interdyscyplinarnej konferencji naukowej "Muzea - nauka, edukacja, popularyzacja" zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn.zm.)
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms