Przyszłe warsztaty dla nauczycieli "Matematyczne preteksty czyli jak wyprowadzać uczniów w pole ... matematyki."

  Captionless Image

  Witamy serdecznie!

  Cieszymy się z Twojego zainteresowania naszymi warsztatami! Jeżeli w przyszłości chcesz wziąć w nich udział to zaproponuj nam miejscowość, w której powinny się one odbyć, tak aby było Ci najwygodniej. Nie obiecujemy, że na pewno uda się je tam przeprowadzić, bo to zależy od liczby osób zainteresowanych tą samą miejscowością. Warsztaty będziemy organizowali w miejscowościach, które zostaną wskazane przez największe liczby osób.
  This is a required question

  Informujemy, że poniższe dane zbierane są w związku z potencjalnym przyszłym udziałem w warsztatach organizowanych przez firmę MATEJUK Książki i Pomoce Dydaktyczne Marek Matejuk, z siedzibą w Wałbrzychu przy ulicy Wrocławskiej 45. Dane nie będą udostępniane innym podmiotom, z wyjątkiem sytuacji określonych prawem. Masz prawo do dostępu do treści swoich danych oraz do ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne ale ich brak uniemożliwi przesłanie Twoich sugestii co do przyszłych warsztatów. Dane są przetwarzane zgodnie z naszą polityką prywatności i polityką prywatności Google. Zbiór danych został zgłoszony u Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.
  This is a required question
  This is a required question
  This is a required question
  This is a required question
  This is a required question
  This is a required question
  This is a required question
  This is a required question
  This is a required question
  This is a required question

  W INNYCH sprawach dotyczących warsztatów, niż opisane wyżej, możesz skontaktować się z nami wysyłając e-mail na matma@matejuk.pl. Nie przyjmujemy zgłoszeń na warsztaty drogą e-mailową ani telefonicznie.

  Możliwość zamówienia pomocy dydaktycznych

  Po każdej sesji warsztatowej można kupić pomoce w specjalnych cenach, niższych o około 10% od ich cen detalicznych. Normalnie, poza warsztatami, nauczyciele i szkoły lub przedszkola otrzymują u nas 5% rabatu od cen detalicznych. Jeżeli chcesz zamówić pomoce już teraz i skorzystać z 5% rabatu to złóż zamówienie poprzez www.matejuk.com.pl. Pamiętaj, żeby - wysyłając potwierdzenie danych zamówienia - napisać o 5% rabacie dla nauczycieli lub szkół i przedszkoli.
  This is a required question
  This is a required question

  WAŻNE!

  Ponieważ e-maile od nas mogą być dostarczane przez system wysyłek masowych to Twój serwer pocztowy może tę korespondencję traktować jako spam, choć nie jest ona niechciana, i nasze wiadomości nie będą do Ciebie docierały. Dlatego przejdź teraz do systemu obsługi Twojej poczty elektronicznej i 1) zapisz do książki adresowej oraz 2) dodaj do listy zaufanych nadawców oba adresy, z których możesz otrzymywać nasze e-maile, czyli: matma@matejuk.pl oraz list@firmamatejuk.com.pl. Następnie wróć tutaj i skończ wysyłanie tego formularza.

  UWAGA!

  PRZED kliknięciem w przycisk "Prześlij", dokładnie sprawdź wprowadzone przez Ciebie dane. PO kliknięciu w przycisk "Prześlij", przejdź na górę tego formularza i sprawdź komunikat serwera. Jeżeli pojawi się komunikat o zapisaniu danych na serwerze to wszystko jest OK. Jeżeli pojawi się komunikat o problemach z zapisaniem Twoich danych to ponów przesyłanie danych po pewnym czasie.
Request edit access