Request edit access
TEST přípravka
varianta 7 Nějak se nám zalíbilo zapojit i Tvoje rodiče. Tak si je vyzkoušíme z dopravních značek, co Ty na to? Myslíš, že je budou znát dobře? A taky zkusíme, jestli zvládnete štafetový běh. :-)
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Jméno a příjmení *
1. Řekni mamince nebo tatínkovi, co asi znamená tato dopravní značka. No a maminka nebo tatínek nám napíší její přesný název :-)
Captionless Image
2. A tahle dopravní značka? Co bys k ní řekl/a? Jestli nevíš, rodiče Ti vše řeknou. A ještě nám napíše její přesný název :-)
Captionless Image
3. A teď zkusíme malý trénink třeba na zahradě. No tak nějak "po domácku" :-). Zkusíme napodobit štafetu 3x50 m. Poprosíme rodiče, aby pomohli s přípravou stanoviště a sami se pak stali závodníky-štafeťáky, nebo zapojte i další sourozence. Najděte vhodný prostor na zahradě nebo někde venku při vycházce a pokuste se napodobit štafetu. Připravte, prosím, 3 úseky. PRVNÍ úsek je dlouhý 21 m = cca 21 dospěláckých kroků (odhadem :-). Na něm uprostřed vyznačte pruh lemovaný ze stran provázky (kamínky, klacíky, prknem...) dlouhý cca 4 m a široký cca 18 cm (pruh supluje kladinu, po které poběží 1. štafeťák). Za prvním úsekem následuje DRUHÝ úsek, na kterém připravte nějakou překážku vysokou do 70 cm k přelezení (že by další kamarád vkleče? :-) ). Na TŘETÍ úsek dejte třeba kýblík, hračku, balíček cukru, mouky, dřevěný hranol nebo něco, co se dobře ponese (o max. váze 2 kg). Tento předmět musí poslední štafeťák přenést na místo vzdálené 5 m . A toť je cíl. Podařilo se? Není žádné odřené kolínko, modřina nebo boule? Komu to šlo nejlíp?
malá hasička
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy