Request edit access
Lapsed Metsa
Wild Ranger`s Club elamus- ja kogemuslaager lastele - TEADMISED, KOGEMUSED JA SÕBRAD KOGU ELUKS

See on järjepidev laager noortele, et arendada nende mõtlemis-, suhtlemis- ja koostööoskust! Paneme palju rõhku teoreetilisele ja praktilisele koolitusele (esmaabi, noad, saed, tuli, ohutustehnika, onnide/varjualuste ehitamine, orienteerumine, toimetulek erinevates olukordades jne ). Esmalt õpime teooriat ja siis proovime kõik ka praktikas läbi.. Koosviibimised toimuvad kaks korda kuus, seega jätame noortele alati järgmiseks korraks ka veidi kodus uurimiseks/õppimiseks. Nii tihti kui võimalik, proovime kaasata õppetegevusse ka oma ala spetsialiste, nii päästeametist, korrakaitsest kui ka sõjaväest..
Enamus õppetegevusest toimub Seppami Talu territooriumil, seega saavad noored ka kokkupuute talutööde ja loomadega. Avardavad silma, kuidas mitmest vanast üks uus teha või mis tähendab asja remontida. Kas on võimalik teha asja ise ja vastupidavalt ning kas see alati tasub ära.
Olgugi, et meil on hetkel nutiajastu tipphetk, siis sellel päeval mobiili kasutamine millekski muuks kui õppetööks on noortele keelatud (palume seda noortele mainida).
Kui oled siia maani juba lugenud ja oled ikka huvitatud, siis mine järgmisele lehele ..
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy