Request edit access
Тренуй, як Ешлін! (навчання соціальному футболу)
Стартує відбір учасників(-ць) Тренінгу з підготовки або підвищення кваліфікації футбольних тренерів в рамках партнерства організацій "Ліга Толерантності" та "Тренери Крізь Континенти" (Coaches Across Continents) , який проведе професійна футболістка та тренерка Ешлін Гарді, США (Ashlyn Hardie).

Тренінг відбудеться 5 та 6 липня, з 16 до 19 години кожного дня, на відкритому майданчику зі штучною травою ЗОШ № 22 (Івано-Франківськ, вул. Івана-Павла ІІ, 24), і включатиме 2 освітні складові з використанням футболу для позитивних суспільних змін:
1. Навчання для Самовдосконалення;
2. Навички для Життя, включно з Соціальною Інклюзією.

Запрошуються футбольні тренер(к)и, вчителі(-льки) з фізичної культури, молодіжні та соціальні працівники(-ці), спортсмени(-ки), активні громадяни(-ки) та лідер(к)и спільнот. Перевага при відборі буде надаватись особам, які вже працюють з дітьми або молодими людьми на волонтерських або посадових засадах. Учасники(-ці) можуть як вже використовувати футбол в освітніх цілях, так і лише прагнути розширення власної діяльності через футбол.

Участь безкоштовна. Учасники(-ці) мають бути в спортивній формі та взутті без шипів та брати з собою воду.
Вік учасників(-ниць) не обмежено. Забезпечується переклад з англійської мови на українську.

Учасники(-ці) з інших населених пунктів, ніж Івано-Франківськ, самостійно покривають власні супутні витрати.

Ешлін Гарді приєдналася до команди Тренерів Крізь Континенти у жовтні 2016 року. Після присвячення свого життя футболу і тренуванню в улюбленному спорті на рівні коледжу, вона вирішила, що хоче допомагати іншим позитивно змінювати світ. За час взаємодії з ТКК, Ешлін встигла попрацювати в 13 різних країнах, навчила і сертифікувала тисячі тренерів та молодих лідерів по всьому світові, використовуючи Методологію Навчання для Самовдосконалення та Освіти Поза Класною кімнатою.
Найзначніші закохання Ешлін - це її друзі та родина, подорожі по світу, спортивні ігри і діяльність, яка робить людей всміхненими. Деякими речами, які викликають посмішку в Ешлін є дивовижні люди, біг, танці, дослідження нових місцевостей, цуценята і пончики.

Організація "Тренери Крізь Континенти" (Сполучені Штати Америки) є світовим лідером у сфері спорту для соціального впливу і впроваджує діяльність відповідно до Цілей Сталого Розвитку Організації Об'єднаних Націй для вирішення таких питань, як: запобігання конфліктам, включаючи соціальну інтеграцію; розширення прав і можливостей жінок; зміцнення здоров'я та благополуччя; просвіта та захист Прав Дитини; формування життєвих навичок; тощо. Тренери Крізь Континенти використовують авторські методики навчання для планування, розвитку та впровадження партнерських відносин з метою створення сталого позитивного насліддя. ТКК працює в більш ніж 55 країнах на 6 континентах, що дає позитивний вплив життю 16 мільйонів дітей.

Дедлайн для подання заявки на Тренінг - 3 липня включно. Організатори робитимуть аналіз анкет щодня і Ви зможете отримати запрошення раніше дедлайну.

Email address *
Ім'я та прізвище *
Your answer
Вік *
Your answer
Місто (смт, село), Рід занять та Назва організації/установи *
Your answer
Посилання на сторінку у соцмережах при наявності (ФБ, будь ласка, якщо зареєстровані)
Your answer
Телефон *
Your answer
Чому Ви бажаєте взяти участь у Тренінгу з соціального футболу? *
Your answer
Оцініть свій сьогоденний рівень навичок залучення дітей та молодді до масовогу спорту (5 - найвищий бал) *
Оцініть свій сьогоденний рівень компетенцій з соціального футболу (5 - найвищий бал) *
Ви гарантуєте повну участь впродовж навчального курсу? (2 навчальні дні 5 та 6 липня по 3 години кожного дня, з 16 до 19-ти) *
Інша інформація, яку Ви вважаєте за доцільне поширити організаторам (за потреби)
Your answer
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service