Request edit access
SAND BAND Rīgas pludmales tenisa kauss (MIX)
🔶 Dalībnieki.
Turnīrā var piedalīties jebkurš spēlētājs, kurš turnīra dienā ir sasniedzis 12 gadu vecumu. Komandu veido viena sieviete un viens vīrietis. Vienā pārī kopā nedrīkst spēlēt divi dalībnieki, kuru kopējais ITF pludmales tenisa reitings summā ir mazāks par 200. Spēlētājs no ITF vīriešu top 100 pludmales reitinga drīkst spēlēt ar partneri, kura nav ITF reitingā. Kā arī Latvijas bijušie un esošie izlases pludmales tenisa spēlētāji nedrīkst piedalīties turīrā, esot vienā pārī.

🔶 Turnīrs notiks 2020. gada 29.februārī, 4.aprīlī, 18.aprīlī un fināls 16.maijā. Reģistrācija turnīra dienā no plkst. 10:30, turnīra sākums plkst. 11:00. Turnīrs notiek O-Sands pludmales volejbola laukumos Olimpiskajā Sporta Centrā, Grostonas ielā 6b.

🔶 Dalības maksa turnīrā ir noteikta 15 Eur apmērā no dalībnieka (30 Eur no komandas).

🔶 Turnīra izspēles kārtība.
Turnīra piedalās komandas MIX formātā (komandu veido viena sieviete un viens vīrietis). Katrā posmā spēlētājs saņem punktus.
VIETA PUNKTI
I 70
II 65
III 60
4 55
5 50
6 45
7 40
8 35
9-12 30
13-16 25

Pirmā posma dalībnieki tiek sadalīti pa grupām izlozes kārtībā. Izloze notiek vienu dienu pirms turnīra. 2.posma dalībnieki tiek izlikti pēc 1.posma reitinga. 3.posma dalībnieki tiek izlikti pēc divu iepriekšējo posmu reitinga (vienādu punktu gadījumā organizatori patur tiesības izlozēt dalībnieku reitingu posmam). Veidojot reitingu fināla posmam tiek piemērots koeficents – dalība trīs posmos -1; divos posmos – 0.75; vienā posmā – 0.5.

Balvu 1000eur vērtībā sadala 3 labākie dalībnieki gan sieviešu, gan vīriešu konkurencē, kopvērtējumā tiek ņemti 3 labākie no 4 posmiem, ja dalībnieks ir piedalījies visos četros posmos papildus iegūst 20 punktus.; ja trīs posmos – 15 punktus.; ja divos posmos 10 punktus.

Ja pirmā trijnieka dalībniekiem kopvērtējumā ir vienāds punktu skaits - tiek spēlēts vienspēlēs super taibreiks līdz 10 punktiem. Taibreiks notiks pēc organizatoru un spēlētāju vienošanās.

Dalībnieki tiek salozēti grupās pa 4 komandām katrā grupā. Grupu spēlēs katra komanda izspēlē vienu spēli pret pārējām grupas komandām un visas komandas turpina cīņu izslēgšanas turnīrā. Izslēgšanas turnīrā komandas tiek izvietotas pēc koeficenta. Turnīra izspēles kārtība var tikt mainīta, atkarībā no ieradušos komandu skaita, turnīra formāts un izspēles kārtība tiks izrunāta pirms turnīra sākuma tehniskajā sanāksmē. Izspēles garums ir noteikts līdz 7 geimiem. Par uzvaru spēlē tiek piešķirti divi punkti, par zaudējumu punkts. Gadījumā, ja komandām ir vienāds punktu skaits, tad augstāku vietu grupā ieņem tā komanda, kurai augstāks koeficents.

🔶 Pieteikšanās dalībai turnīrā.
Lai iesūtītu savu pieteikumu dalībai turnīrā ir jāaizpilda šī pieteikšanās forma: https://ej.uz/SANDBANDteniss
*pieteikties var arī individuāli, mēs palīdzēsim atrast pāri, lūdzu, sazināties caur epastu info@o-sands.lv

Turnīra izspēļu saraksts tiks paziņots dalībniekiem dienu pirms turnīra.
Gadījumā, ja uz turnīru ierasties nevarēsi, par to obligāti ir savlaicīgi jāinformē turnīra vadītājs. Neinformēšanas un neierašanās gadījumā turnīra organizatori patur tiesības nepielaist dalībnieku pie nākamajiem turnīriem.
E-pasts *
Your answer
Telefona numurs *
Your answer
Vēlos pieteikties turnīram: *
1. Spēlētāja vārds un uzvārds *
Your answer
2. Spēlētājas vārds un uzvārds *
Your answer
Apstiprinu ierašanos turnīrā *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Travel Time. Report Abuse