Request edit access
PIRATECON - Otevřené fórum o životním prostředí, 3. března 2018
Životní prostředí sdílíme všichni, odráží se na našem zdraví a zdraví našich blízkých. Proto za něj také všichni neseme zodpovědnost a měli bychom se podílet na jeho zlepšování. Piráti si tuto odpovědnost uvědomují. Chceme ukázat, že nehodláme jen kritizovat, ale hlavně hledat společně se všemi zainteresovanými subjekty cestu ke zlepšení. A proto Vás chceme pozvat na Otevřené fórum o životním prostředí právě do Ostravy. Moravskoslezský kraj je totiž historicky jedním z nejznečištěnějších regionů v Evropě a zaslouží si nejvíce pozornosti.

Kromě zajímavých bloků přednášek a diskuze u kulatého stolu se můžete těšit na premiéru Pirátského ToxiTour. Kde můžete zažít nezvyklou postapokalyptickou vyjížďku s komentářem po tomto rozmanitém průmyslovém kraji. Navštívíme největší znečišťovatele, hořící haldu i podivné rekultivace.

Akce je pořádána pod záštitou pirátské předsedkyně výboru pro životní prostředí Dany Balcarové, poslanců Lukáše Černohorského, Ondřeje Polanského (Piráti) a krajského sdružení Pirátské strany v MSK. Účast přislíbil také předseda Pirátů Ivan Bartoš, zástupci neziskových organizací z oblasti ŽP, ČIŽP i představitelé samospráv.

Email address *
Zúčastníte se otevřeného fóra
Zúčastním se TOXIC Tour (kapacita 40 osob)
Jste členem České pirátské strany?
JanVyplňte prosím Vaše příjmení a jméno
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms