Request edit access
Пропонуємо Вам взяти участь у визначенні переможців Почесної відзнаки імені Богдана та Варвари Ханенків
Асоціація благодійників України разом із партнерами запроваджують щорічну «Почесну відзнаку імені Богдана та Варвари Ханенків» за особливий внесок у розвиток доброчинності в Україні.

Це недержавна загальноукраїнська відзнака, започаткована у 2018 році Всеукраїнською благодійною організацію «Асоціація благодійників України». Відзнака вручається за особливий внесок у розвиток добротворення в Україні. Нагороду вручають щороку взимку, одночасно із публічною презентацією «Зеленої книги української доброчинності».

«Почесна відзнака імені Богдана та Варвари Ханенків» представлена двома номінаціями: «Доброчинець – фізична особа» та «Доброчинець – організація, спільнота». Перше нагородження переможців ексклюзивними відзнаками відбудеться у січні 2019 року.

I. Будь ласка, вкажіть прізвища до трьох осіб (політиків, громадських діячів, підприємців, спортсменів, письменників, діячів культури, мистецтва, соціально активних осіб тощо), які, на Ваш погляд, у 2018 році найбільш активно особисто брали участь у проведенні благодійних чи волонтерських акцій, або сприяли (фінансово, матеріально, організаційно, інформаційно, тощо) їхньому проведенню і заслуговують на Почесну відзнаку імені Богдана та Варвари Ханенків: *
Your answer
II. Будь ласка, вкажіть назви до трьох бізнес-компаній, благодійних фондів, волонтерських чи неурядових організацій, неформальних спільнот тощо, які, на Ваш погляд, у 2018 році найбільш активно брали участь у проведенні благодійних чи волонтерських акцій, або сприяли (фінансово, матеріально, організаційно, інформаційно, тощо) їхньому проведенню і заслуговують на Почесну відзнаку імені Богдана та Варвари Ханенків: *
Your answer
Прізвище, ім’я *
Your answer
Організація *
Your answer
Посада
Your answer
Контактний телефон
Your answer
Електронна адреса *
Your answer
Підсумки опитування надсилатимуться на електронну адресу вказану Вами. Дякуємо Вам за співпрацю!
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service