Request edit access
Trajnimet ditore para konferences nderkombetare CYBER SECURITY AND PRIVACY III
Pak per organizaten?
Komuniteti Cyber Security and Privacy qe nga Tetori i vitit 2013 ne vazhden e aktiviteteve te saj ka pasur per qellim vetedijesimin e institucioneve publike, sektorit private deri tek perdoruesit fundor/qytetari sa i perkete rendesise se Sigurise Fizike, ruajtjes se privatesise dhe rrisqeve qe rrjedhin nga to. Per me shume rreth aktiviteteve qe jane perfunduar dhe qe pritet te realizohe

Permbajtja e Kurseve:
Detajet e kursit mund t'i gjeni ne portalin zyrtare te http://cybersecurity-privacy.com

Çmimi:
Kostoja per trajnim eshte 39$, ne kete cmim perfshihet edhe bileta per diten kyce te konferences 'Next-Generation of Cyber Attack'. Ne çmim perfshihet vetem njeri nga trajnimet e zgjedhura.

Emri
Your answer
Mbiemri
Your answer
Shteti
Profesioni
Organizata
Your answer
Uebfaqia e Organizates/Kompanise(opcionale)
Your answer
Email Adresa Elektronike
Your answer
Numri i Telefonit
Your answer
Nese keni ndonje pyetje?
Your answer
Zgjedh trajnimin e interesuar per ta ndjekur
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service