Request edit access
Круглий стіл "Енергетична бідність в Україні та ЄС: як гармонізувати підходи та політику"
Реформування енергетичного сектора України неможливе без впровадження економічно обґрунтованих тарифів на електроенергію та газ для населення, тобто фактично їхнього істотного зростання. Відтак дедалі більше українців не можуть своєчасно та в повному обсязі сплатити рахунки за газ чи опалення або змушені мерзнути взимку, аби зекономити на оплаті. Тоді як популісти змагаються в нереалістичних обіцянках зменшити енерготарифи після приходу до влади, експерти шукають способи, як боротися з енергетичною бідністю, не відмовляючись від надзвичайно важливих реформ енергетичного сектора. Важливо, що ця проблема не є суто українською – існування енергетичної бідності визнають навіть у економічно розвинутих країнах Європейського Союзу, а отже пошук рішень може бути спільним.

7 лютого 2019 року в Українському кризовому медіа-центрі відбудеться круглий стіл «Енергетична бідність в Україні та ЄС: як гармонізувати підходи та політику», де представники відповідальних органів влади, громадських організацій, що займаються питаннями енергетики та соціального захисту, профспілок, аналітичних центрів та наукових установ, а також європейські експерти порівнюватимуть ситуацію з енергетичною бідністю в Україні та ЄС, говоритимуть про спільне і відмінне у підходах до визначення цього поняття та інструменти, що використовуються для її подолання, а також обговорюватимуть перспективи гармонізації підходів.

Круглий стіл організовують проект «Громадська синергія», що фінансується ЄС та виконується Міжнародним фондом «Відродження», Українська сторона Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС, коаліція громадських організацій «Енергетичні реформи» і Федерація профспілок України.

Дата та час: 7 лютого 2019 року, 10:00-12:30.

Місце: Український кризовий медіа-центр (Київ, вул. Хрещатик, 2, Український дім)

Питання до обговорення:
• як реформувати енергетичний сектор, водночас гарантуючи соціальний захист незабезпечених верств населення;
• як забезпечити ефективну реформу системи надання субсидій та краще інформувати споживачів про існуючі можливості соціального захисту;
• чи схожа ситуація з енергетичною бідністю в Україні та ЄС, підходах до визначення цього поняття і подолання цього явища, а також які перспективи гармонізації української та європейської політик.

Запрошуємо до участі у круглому столі представників зацікавлених сторін – відповідальних органів влади, громадських організацій, профспілок, аналітичних центрів та наукових інституцій, енергетичних компаній тощо.

Щоб взяти участь у заході, заповніть, будь ласка, цю реєстраційну форму та очікуйте підтвердження реєстрації.
Через обмежену кількість місць у залі організатори залишають за собою право відмовити в участі у разі перевищення цього ліміту.

Прізвище, ім'я, по-батькові *
Your answer
Назва організації, яку Ви представляєте *
Your answer
Ваша посада в організації *
Your answer
Електронна адреса *
Your answer
Контактний номер телефону *
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service