Request edit access
Повик за аудиција за гитара, бас гитара и тапани
Roma Rock School објавува Повик за аудиција за гитара, бас гитара и тапани!

На повикот можат да се пријават сите млади на возраст од 17 до 22 години кои сакаат да свират во бенд. Претходно искуство со свирење во бенд не е задолжително.

Пријавувањето трае од 7 до 15 март 2023 година.
Име и презиме *
Години *
Телефонски број *
Email *
Инструмент *
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy