Vážení učitelé a studenti středních škol,
zveme vás na konferenci, pořádanou s cílem ukázat, jak může vzdělávání vypadat jinak, jaká je alternativa a inspirovat k praktickým změnám na svých školách. Program konference budou tvořit praktické neformální workshopy a debata o prvcích inovativního vzdělávání od zkušených pedagogů. Chceme společně vytvořit prostor, kde se od sebe navzájem budou moci učitelé se studenty z běžných i inovativních škol učit, inspirovat a vzájemně se poznávat. Bližší informace naleznete průběžně na facebokové události.
Konference proběhne 19. února od 9:30 do 17:30 v budově Střední ScioŠkoly na adrese Prokopova 100, Praha 3-Žižkov. Symbolické vstupné je pro studenty 100,- Kč a pro učitele 200,- Kč. Platební údaje Vám zašleme do týdne od vyplnění registrace. Původně jsme je uváděli zde v registračním formuláři, ale z důvodu vysokého množství registrací v posledních dnech jsme se rozhodli pro tento krok, abychom nepřekročili kapacitu akce. Vaše registrace bude zároveň potvrzena až po zaplacení.
Každý účastník musí vyplnit formulář zvlášť! Těšíme se na vás. :)
___
otázky a připomínky můžete směřovat do zpráv na sociálních sítích, na e-mail
inovativni.konference@scioskola.cz nebo na číslo 735 099 350