Request edit access
Tanečný šport SOUL - online zápis - SC
Vedeli ste, že dostatočný pohyb je nevyhnutný pre zdravý vývin mozgu dieťaťa?
Deti, ktoré majú dostatok pohybu sú zdravšie, v škole dosahujú lepšie výsledky, rýchlejšie sa učia a viac si pamätajú. Tanec všeobecne umožňuje sebavyjadrenie a uči sebaregulácii, čim prispieva k rozvoju emocionálnej stability. Tanečný šport je komplexný šport, prispieva k celkovému rozvoju kondície a koordinácie a k správnemu držaniu tela. Učí dieťa stanoviť si ciele, prekonávať prekážky, zvládať neúspechy, čim ho vybavuje aj do ostatných oblastí života (škola, zamestnanie, manželstvo, rodičovstvo). Je to párový šport a tým učí deti mnohé zručnosti. Učí rozdielom medzi mužom a ženou, deti sa cvičia vo vzájomnej komunikácii a kooperácii. Učia sa tiež priznávať si chyby a zvládať chyby toho druhého a pomáhať si navzájom.

Tréningy tanečno-športovej skupiny SC (7-10r) sú vedené ako športová aktivita našimi trénermi tanečného športu. Deti majú dva 1-hodinové (60 min) tréningy do týždňa, kde sa učia latinsko-americké a štandardné tance. Všestranná pohybová tréningová príprava zahŕňa zdravé držanie tela, zlepšenie rovnováhy, rozvoj telesnej kondície a koordinácie celého telaa pohybu, rozvoj pohybovej pamäti, orientácie v priestore. Hudobná výchova dáva deťom rozvoj rytmiky a hudobného cítenia. V tréningovom procese je tiež zahrnutá psychologická príprava, zameraná na koncentráciu, rozvoj skupinového cítenia a spolupráce v kolektíve, kooperácie, zodpovednosti, výdrže a sebadisciplíny.

V tréningovom procese sa zameriavame na výčbu techniky jednotlivých súťažných tancov, kondičnú športovú prípravu a doplnkové telesné prípravy. Deti sú neskôr zapájané aj do mimoklubových súťaží a postupujú vrámci klubu do vyššej tréningovej skupiny (> SB > SA). Počas tréningovej sezóny, vrátane leta, sú pre nich organizované sústredenia, ktoré sú zamerané na zdokonaľovanie sa a klubový tímbilding.

Tréningy tanečno-športovej skupiny SC sú počas celého roka, t.j. september až august. Členské je 25,-€ na mesiac na dieťa, platí sa vopred na štvrťrok alebo na polrok. Tréningy začíname v pondelok 6.9.2021.

ROZVRH
SC - utorok a štvrtok - 16:30-17:30


Tanečné štúdio SOUL (TŠK SOUL Prešov) nájdete na Solivarskej 28 v Prešove (areál bývalej Plety, resp. bývalé KATSUDO) - otvoriť na google mape tu >>> https://goo.gl/maps/3arqkUXDndJUQTGcA

studio.souldance@gmail.com

https://www.facebook.com/tsksoulpresov
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Prihlasujem moje dieťa na *
Meno a priezvisko dieťaťa *
Dátum narodenia *
MM
/
DD
/
YYYY
Navštevovalo Vaše dieťa v minulosti hudobný alebo tanečný krúžok? *
Meno a priezvisko rodiča, resp. zákonného zástupcu dieťaťa *
Trvalé bydlisko rodiča, resp. zákonného zástupcu dieťaťa (ulica a číslo domu, mesto, PSČ) *
Tel. kontakt *
Poznámka
Po odoslaní tejto online prihlášky Vás budeme na Vami uvedený kontaktný email informovať o dátume a priebehu osobného zápisu a úhrade výuky.

tím TŠK SOUL Prešov
studio.souldance@gmail.com
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy