Request edit access
"Gada atsitiens 2022"
Gulbenes novada jauniešu balvu pasniegšanas ceremonijas  „Gada atsitiens 2022” mērķis: Godināt Gulbenes novada jauniešus un darbā ar jaunatni iesaistītos, kuri ar savu attieksmi un darbību devuši ieguldījumu jauniešu dzīves kvalitātes uzlabošanā, brīvprātīgā darba kustības attīstībā un jauniešu sabiedriskās līdzdalības veicināšanā, sniedzot iespēju pašiem jauniešiem izteikt viedokli un izvirzīt nominantus.

Balsošana notiks divās kārtās:
1.kārta - jauniešu anketēšana: no 07.11.2022. līdz 01.12.2022.
2.kārta - žūrijas komisijas vērtējums 12.12.2022. - 19.12.2022. 
publiskais balsojums - Facebook.com no 20.12.2022. līdz 06.01.2023.  

Ar pasākuma nolikumu iespējams iepazīties šeit: http://labisbabis.lv
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Dzīvesvieta
(pilsēta/pagasts)
*
Vecums *
Required
Nodarbošanās *
Gada notikums *
notikums/pasākums/aktivitāte, kas noticis klātienē vai tiešsaistē, tā organizēšanā bijuši iesaistīti jaunieši (arī kā brīvprātīgie) / tas ir piesaistījis cilvēku uzmanību, varbūt pat kaut kas iepriekš nebijis / plaši apspriests, noticis Gulbenes novadā
Gada jaunietis *
atbildīgs / jauniešu līderis / sociāli aktīvs jaunietis / izrāda iniciatīvu un interesi par notikumiem Gulbenes novadā / iesaistās sabiedrības un jauniešu kopienas labbūtības veicināšanā. Jaunietis vecumā no 13 - 25 gadiem.
Gada jaunietis sportā *
jaunietis, kurš 2022.gada laikā ir pierādījis sevi sportā un ir guvis augstus sasniegumus, ar kuriem ir arī plašāk licis izskanēt Gulbenes novada vārdam. Jaunietis vecumā no 13 - 25 gadiem.
Paraugs jauniešiem *
cilvēks / iestāde / organizācija Gulbenes novadā, kas ir bijis kā piemērs jauniešiem 2022.gada laikā / pilnveidojis, attīstījis un veicinājis jauniešu izaugsmi / radījis iespēju jauniešiem kļūt aktīvākiem un motivējis uzņemties iniciatīvu.  
Gada izaicinājums *
2022.gada norise vai process Gulbenes novadā, ar ko iepriekš neesam saskārušies, prasījis ieguldīt vairāk enerģijas. Tas ir skāris plašāku sabiedrības daļu, iespējams, veicinājis pozitīvu ietekmi uz sabiedrību.
Ja vēlies iesaistīties pasākuma organizēšana vai īpašu ielūgumu uz pasākumu atstāj savu e-pastu !
Paldies par atsaucību!
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy