Request edit access
Zapisy na kurs animatora - jesień 2017
Zapisy odbywają się tylko i wyłącznie za pomocą specjalnego formularza na stronie Duszpasterstwa Ministrantów Archidiecezji Katowickiej. Formularz zapisów będzie dostępny na stronie dmak.info od 1 września 2017 do czasu zapełnienia miejsc (decyduje kolejność zgłoszeń). Ofiara za kurs animatora zostaje niezmienna od kilku lat i wynosi 220 zł. (w tym: dwa dni wykładowe z kawą, herbatą i ciastem oraz obiadami oraz noclegi i pełne wyżywienie w domu pielgrzyma podczas rekolekcji). Dodatkowo dla chętnych możliwość uszycia alby, pasów, zamówienia zdjęcia i krzyża).


Część północna diecezji (Katowice i okolice):


30 września i 14 października od 9.30 do 16.30 – spotkania wykładowe i warsztatowe.


27 – 28 – 29 października br. – rekolekcje dla kandydatów na animatorów. Spotkania wykładowe i rekolekcje odbędą się w Katowicach Bogucicach (Dom Pielgrzyma przy parafii św. Szczepana, Sanktuarium MB Boguckiej, ul. Markiefki 89, 40-211 Katowice).


Część południowa diecezji (Rybnik i okolice):

21 października i 4 listopada od 9.30 do 16.30 – sobotnie spotkania wykładowe i warsztatowe w Chwałowicach. Spotkania te będą miały miejsce w Domu Rekolekcyjnym przy parafii św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Rybniku Chwałowicach (ul. Działkowców 1, 44-206 Rybnik 6 Chwałowice).

17 – 18 -19 listopada br. – Rekolekcje dla kandydatów na animatorów. Trzydniowe Rekolekcje odbędą się w Katowicach – Bogucicach (Dom Pielgrzyma przy parafii św. Szczepana, Sanktuarium MB Boguckiej, ul. Markiefki 89, 40-211 Katowice).

Wszystkie spotkania kursu są obowiązkowe! Jeśli nie pasuje jeden z terminów należy szukać miejsca w kursie jesiennym.

Ustanowienie kandydatów do rocznej próby oraz nowych animatorów Archidiecezji odbędzie się najprawdopodobniej w sobotę 25 listopada br. o godz. 11.00 w krypcie katedry Chrystusa Króla w Katowicach. (Informacji należy szukać na stronie www.dmak.info).

Email address *
Imię *
Your answer
Nazwisko *
Your answer
Miejsce Kursu *
Required
Data urodzenia *
MM
/
DD
/
YYYY
Miejsce urodzenia *
Your answer
Adres zamieszkania *
Your answer
E-mail *
Your answer
Nazwa parafii *
Your answer
Imię i nazwisko ks. Opiekuna *
Your answer
Lata służby przy ołtarzu *
Your answer
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms