Request edit access
Žádost o členství
Tento internetový formulář je závaznou žádostí o členství ve spolku Středoškolský sněm hl. m. Prahy, z.s. IČO: 08421960 sídlem Dělnická 533/2, 250 88 Čelákovice (dále jen "Spolek")

Doporučujeme si přečíst naše Stanovy: https://snempraha.cz/uploads/Stanovy.pdf
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Základní informace
Jméno *
Příjmení *
Datum narození *
MM
/
DD
/
YYYY
Telefon *
E-mail *
Informace o škole
Název školského zařízení *
Rok ukončení studia *
Podmínky
Odesláním formuláře potvrzuji, že zadané údaje jsou pravdivé a správné. Prohlašuji, že jsem starší 15 let, jsem studentem Pražské střední školy (nebo jiného školského zařízení splňující čl. 3 odst. 1 písm. b Stanov) a že jsem seznámen s platným zněním stanov Spolku.
Souhlas se zpracováním osobních údajů
Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním, uchováním a správou mých osobních údajů pro vnitřní fungování Spolku. Výše vyplněné údaje budou zpracovány v souladu s příslušnými právními předpisy, zejména se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění. Správcem a zpracovatelem osobních údajů je výhradně a pouze Spolek. Každý člen Spolku má právo nahlížet do evidence osobních údajů vedených o jeho osobě, má právo na jejich opravu, doplnění či odstranění. Pověřené osoby pro zpracování a nakládání s osobními údaji v rámci Spolku jsou osoby uvedené ve vnitřních předpisech Spolku v souladu se stanovami. Údaje jsou uchovávány a zpracovány za účelem evidence členské základny Spolku a zajištění práv a povinností spojených s členstvím ve Spolku vč. ověření, zdali je žadatel způsobilý členství ve Spolku.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Středoškolský sněm hl. m. Prahy. Report Abuse