Request edit access
Ķekavas novada uzņēmēju dienas 2020. Ekspertu diskusija, informatīvā pēcpusdiena un Digi rīts ar Miķeli Bendiku
Ķekavas novada pašvaldības organizē Ķekavas novada uzņēmēju dienas 2020. Pasākuma ietvaros tiek rīkota Ekspertu diskusija, informatīvā pēcpusdiena, kā arī apmācības "Digi rīts ar Miķeli Bendiku".
Epidemioloģiskās drošības ievērošanai, lai pasākumos piedalītos klātienē, lūdzam obligāti reģistrēties!
Gadījumā, ja situācija mainās, saprotot, ka nevarēsiet klātienē piedalīties, lūgums laikus informēt Ķekavas novada pašvaldības pārstāvjus uz e-pastu info.uznemumiem@kekava.lv!
Visos pasākumos tiks nodrošināta iespēja piedalīties attālināti. Saite Jums tiks nosūtīta uz e-pastu, kā arī būs pieejama publiski Ķekavas novada pašvaldības YouTube kanālā.

Apmeklētāju un dalībnieku ievērībai! Lai informētu sabiedrību par pasākuma norisi, publiskā pasākuma laikā var notikt foto vai video fiksācija. Bildes var tikt ievietotas pašvaldības informatīvajos kanālos – ikmēneša informatīvajā biļetenā, mājas lapā vai sociālajos tīklos. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Ķekavas novada pašvaldība, juridiskā adrese: Gaismas iela 19, k. 9, Ķekava, Ķekavas pagasts, Ķekavas novads, LV-2123, veic personas datu apstrādi sabiedrības informēšanai. Personas ir tiesīgas jebkurā laikā lūgt pārzinim dzēst savus datus.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Vārds, Uzvārds: *
Pārstāvētais uzņēmums/organizācija: *
Reģistrējos, lai piedalītos pasākumā (vairākas atbildes iespējamas): *
Required
E-pasts: *
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy