Request edit access
Реєстраційна анкета учасника програми "Написання та візуалізація політик на основі даних" (Data-based Policy Writing and Visualization)
Школа управління УКУ розпочинає набір учасників на 4-х модульну навчальну програму «Написання та візуалізація політик на основі даних» (Data-based Policy Writing and Visualization) з вироблення умінь і навичок написання дієвих аналітичних документів на основі даних у форматі «policy papers» для підвищення ефективності рішень у сфері публічного управління.

Навчальна програма орієнтована на керівників директоратів та експертних груп центральних органів виконавчої влади і неурядових організацій, депутатів усіх рівнів, держслужбовців, представників громадського сектору, відповідальних за вироблення різних напрямків публічної політики, радників, експертів і консультантів у відповідній сфері, початківців-практиків у галузі державного управління, державної політики та суміжних спеціальностей.

Графік модулів
3-5 жовтня (Київ), 17-19 жовтня (Львів), 7-9 листопада (Львів), 2-4 грудня (Київ).

*Реєструючись на цей захід, я усвідомлюю і погоджуюся, що цей захід є публічною подією, на якій буде проводитися зйомка на фото-, кіно-, теле- чи відеоплівку, з наступним можливим розміщенням результатів таких зйомок для публічного показу, в т.ч. з маркетинговою метою, на що я даю свою згоду. Надаючи свої персональні дані для реєстрації на цьому заході, я надаю згоду як суб’єкт персональних даних на їх обробку організаторами заходу з метою його організації та інформування мене про подальші заходи.
Прізвище, ім'я, по батькові *
Your answer
Ваше місце праці *
Your answer
Посада *
Your answer
Досвід роботи на державній службі *
Your answer
Досвід громадської діяльності (до якої ГО належите (належали), чим займалися) *
Your answer
Яким Ви бачите свій професійний розвиток у сфері державного управління/місцевого самоврядування/громадської діяльності? *
Your answer
Чи маєте досвід написання аналітичних документів? Якщо так, яких саме? *
Your answer
Просимо вказати, чи Ви є випускником навчальних програм Школи публічного управління УКУ *
Ваш контактний телефон *
Your answer
Ваша електронна адреса *
Your answer
Звідки Ви дізналися про навчальну програму? *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Ucu.edu.ua. Report Abuse - Terms of Service