Request edit access
Jauniešu forums "KĀP-NES" Daugavpilī 12.11.2021
Biedrība “Dienvidlatgales NVO atbalsta centrs” sadarbībā ar Daugavpils pilsētas Izglītības pārvaldi un Augšdaugavas novada Izglītības pārvaldi aicina Daugavpils valstspilsētas un Augšdaugavas novada jauniešus piedalīties jauniešu forumā "KĀP-NES", kas norisināsies tiešsaistē 2021. gada 12. novembrī. Pieteikšanās ir atvērta līdz 2021. gada 9. novembrim.

Links, lai pieslēgtos Zoom platformai, kur norisināsies tiešsaistes pasākums, tiks izsūtīts uz norādīto dalībnieka e-pastu pēc reģistrācijas apstiprinājuma.

Pasākums norisinās projekta "Kompleksi pasākumi Latgales reģiona iedzīvotāju pilsoniskās aktivitātes veicināšanai" (Nr. 2021/LV/NVOF/MAC/049) ietvaros. Pasākumu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
1. Vārds, uzvārds *
2. E-pasts *
3. Pārstāvētā organizācija / skola *
4. Jūs esat: *
5. Vai foruma laikā esi gatavs piedalīties darba grupā, kas norisināsies angļu valodā? *
Darba grupas temats: Mindset for cooperation and NewNormal Models (Domāšanas veids sadarbībai un jauniešu pieejas modeļi līdzdalībai). Moderē Henric Johansson.
6. Ko Tu gribētu pilnveidot Daugavpils valstpilsētas / Augšdaugavas novadā, lai tas būtu jauniešiem pievilcīgāks un interesantāks? *
Lūdzam uzrakstīt, kāda veida aktivitātes vai iniciatīvas ir jārīko jaunatnes lietu speciālistiem un pašvaldībai, lai jauniešu dzīve pašvaldībās uzlabotos, lai vēlētos iesaistīties aktivitātēs un nepaliktu malā.
Uz tikšanos!
Mēs garantējām drošu datu apstrādi, uzglabāšanu un konfidencialitāti, kā arī personu datu un saņemtās informācijas neizpaušanu trešajām personām, saskaņā ar prasībām, ko nosaka tiesiskais regulējums. Jūsu kontaktinformāciju izmantosim tikai ar mērķi sniegt informāciju par forumu un pēc tam par progresu un kopējiem rezultātiem. Dalībnieku saraksts tiks uzrādīts arī projekta finansiālajam atbalstītājam.
Tiešsaistes pasākuma laikā tiks veidoti ekrānšāviņi ar mērķi nodrošināt projekta publicitāti.
Tiešsaistes pasākums tiks ierakstīts ar mērķi nodrošināt projekta publicitāti.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy