Request edit access
Reģistrācija pasākumam: "Pārmaiņas sākas ar mani"
Aicinām uz organizācijas “ManaBalss” sadarbībā ar “CITA Daugavpils” rīkoto sarunu vakaru, kurā ar stāstiem no mūsu pašu un arī Jūsu līdzcilvēku pieredzes iedvesmosim paust savas idejas un virzīt tās gan pašvaldības, gan visas valsts līmenī!

Ir pienācis laiks parunāt par pilsonisko līdzdalību brīvā gaisotnē: bez smalkiem terminiem, grūti saprotamiem konceptiem un sarežģītiem juridiskiem skaidrojumiem. Apsolām, būs interesanti!

Kad? Cikos? Kur?
23.marts, plkst.18.00, LAMPA Cafe Bar (Rīgas iela 14, Daugavpils)

Kas piedalīsies? 
  • Ar savu pieredzi dalīsies iniciatīvu autori, daugavpilieši - Dainis Miglāns un Arvīds Barševskis. Sarunājoties ar Didzi Meļķi, viņi atklās, kāpēc nolēma virzīt savas iniciatīvas portālā ManaBalss.lv, kā viņiem veicās un kādi bija lielākie pārsteigumi un izaicinājumi šajā procesā.
  • ManaBalss komanda izstāstīs, kas ir tā urda un misijas apziņa, kas viņus vada, lai uzturētu pasaules līmeņa rekordu uzstādījušu platformu ManaBalss.lv un veidotu un attīstītu jaunas metodes, kā cilvēkus iesaistīt pilsoniskajā aktīvismā.
  • Pēc tam, “CITA Daugavpils” iedvesmoti, visi kopā piedalīsimies sarunu maratonā “Lielā Tautu staigāšana”, lai veicinātu sarunas par Daugavpilī būtisko, raisītu idejas, palīdzētu izprast ne līdz galam izprotamo un iedvesmotu rīkoties.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Vārds *
Uzvārds *
Pārstāvētā organizācija (ja ir)
E-pasts *
Par personas datu apstrādi
Personas dati tiks izmantoti tikai šīs diskusijas organizēšanai saskaņā ar GDPR - Eiropas Parlamenta un Padomes Regulu (ES) 2016/679 (2016. gada 27. aprīlis) par fizisku personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti un ar ko atceļ Direktīvu 95/46/EK (Vispārīgā datu aizsardzības regula).
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of ManaBalss.lv. Report Abuse