Milí rodiče, studenti a všichni, kdo hledáte jiný přístup ke vzdělávání,
zveme vás na neformální setkání v rámci dne otevřených dveří ve středu 6. 5. 2026 od 17:00, kde se můžete dozvědět více o našem gymnáziu, hodnotách, přístupu k výuce i atmosféře školy.
Setkání proběhne v prostorách Gymnázia Laury Bassi, Spálená 75/16, Praha 1 (vchod naproti kavárně Ypsilonka).
Budeme rádi, když nám krátce vyplníte tento formulář, abychom věděli, kolik z vás dorazí a mohli se na setkání lépe připravit.
Při příchodu do budovy prosím volejte na 773 688 729 a poté vyjeďte do 4. patra.
Těšíme se na Vás
— Tým Gymnázia Laury Bassi
Vyplněním následujícího dotazníku souhlasíte se zpracováním osobních údajů.