Request edit access
CASA de DANZA vol 2
Evidence předběžných zájemkyň o taneční víkend se salsou a bachatou a profi partnery. Změnou pro vás bude nový vedoucí lektor, protože Daniel Braš ze soukromých důvodů účast na akci odmítl. Chvíli jsem si říkala, že zrušíme celou akci, protože nechci místo vedoucího lektora jen "zaplácnout", ale zkusila jsem zabojovat a zapátrala jsem ve své paměti. Do užšího výběru se dostal i lektor, který nakonec nabídku ochotně přijak, k mému překvapení, protože jsem v to ani nedoufala Jde o Michala Kurtiše!!! Michala znáte jako moderátora našich soutěží a můžete si h pamatovat také ze Stardance (s Aničkou Polívkovou). Je to kluk, který je, jak my Ostraváci říkáme, "do partyje". O tom, že je skvělým tanečníkem vůbec nemusíte pochybovat, ale ačkoli je už Pražák, je to ostravský kámoš a to je pro tento pobyt dost důležité, není to žádná primadona.
Víkendový pobyt proběhne v termínu 3.-5.15.5.2024 v RS Bílá Holubice v Moravici-Mokřinkách.
Pro pobyt je rezervována vila pro 19 osob, která nabízí naprosté soukromí. Proto CASA de DANZA - taneční dům. Je tam moc hezká kuchyňka se společenským prostorem pro večerní posezení. Pokoje jsou "lidovka", ale mají rekonstruované koupelny. Obvykle tam jezdí školky v přírodě, takže hotelový look to nemá. Loňský podzimní pobyt měl skvělé ohlasy, všem se moc líbil, proto bychom jej rádi pro vás uspořádali znovu.  
Součástí areálu je hlavní budova s restaurací, venkovní terasou a ještě další vilky a také malá tělocvična (cca jako náš malý sál), kde budou probíhat taneční lekce, v případě možnosti mohou lekce probíhat přímo v restauraci nebo třeba, když bude hezky, i venku.
CENA POBYTU - 4800,-
Co je v ceně?
UBYTOVÁNÍ - 2 noci
STRAVA - plná penze (pátek večeře-neděle oběd)
PROGRAM - 3x90 min workshop + 2x90 min večerní taneční party

V ceně nejsou individuální lekce.
Pokud máte zájem o tento pobyt, vypište prosím níže své iniciály a kontakty.
Zde je odkaz na ubytovací zařízení https://bilaholubice.cz/domains/bilaholubice.cz/index.php/cs/


Sign in to Google to save your progress. Learn more
Křestní jméno
Příjmení
Telefonní kontakt
Email
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy