Request edit access
Реєстрація на ФемСМС Україна
Ласкаво просимо до FemSMS!

Дякуємо за реєстрацію у FemSMS  чуйній жіночій мережі SMS-спілкування в Україні. FemSMS надає корисні повідомлення для благополуччя та безпеки постраждалих від війни жінок, переміщених по Україні.

FemSMS створили жіночі та гуманітарні організації, зокрема Проект Кешер в Україні, Project Kesher, Footage Foundation, UkraineNow та інші (відвідайте www.FemSMS.org ). Разом ми впроваджуємо та постійно розвиваємо систему обміну повідомленнями, яка надаватиме жінкам з України інформацію та підтримку з метою зменшення наслідків травми війни та насильства.

Якщо ви хочете отримувати ці повідомлення та допомогти нам переконатися, що наші повідомлення є зрозумілими та змістовними, будь ласка, заповніть цю Google-форму, вказавши своє ім’я (за бажанням достатньо імені), електронну адресу, номер телефону, діапазон віку, регіон, з якого ви переїхали та де ви зараз проживаєте.

Після реєстрації ви отримаєте приблизно 9 текстових повідомлень від FemSMS протягом кількох тижнів. Оскільки ми робимо це разом з українським жінками центру, ви можете бути випадковим чином обрані для участі в короткому телефонному опитуванні з представником UkraineNow. Вас запитають про вашу думку про тексти та про те, як ми можемо зробити їх кращими для жінок з України. Якщо ви не бажаєте брати участь в опитуванні, вкажіть це нижче.

Ми цінуємо вашу участь.
Ми хочемо, щоб ви знали, що ми підтримуємо вас і ми за вас.

Будь-яка інформація, отримана під час цього дослідження, яка може бути повʼязана з вами, залишатиметься конфіденційною. Зверніть увагу, що ми не передаємо вашу інформацію іншим особам.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Ім’я або псевдонім *
Прізвище
Телефонний номер (з кодом країни, наприклад, 380…) *
Поточний регіон *
Регіон народження (якщо є)
Ваш віковий діапазон *
Required
Чи готові ви відповісти на опитування щодо СМС-повідомлень, які ви отримуєте? *
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of footageproject.org. Report Abuse