Request edit access
ZGŁOSZENIE udziału w seminarium i szkoleniach: Jak promować i finansować Małe Muzea?
seminarium i szkolenia

20 grudnia 2018
w Kłóbce

Fundacją Ari Ari we współpracy z Muzeum Kujaw i Ziemi Dobrzyńskiej we Włocławku zaprasza na spotkanie i szkolenia poświęcone tworzeniu ciekawej oferty turystycznej w małym muzeum!

Jak stworzyć ciekawe muzeum?
Jak szukać finansowania?
Jak napisać dobry wniosek i skutecznie aplikować w konkursach dotacyjnych
Jak współpracować z otoczeniem i konkurencją?

Proponujemy debatę oraz szkolenia, podczas których uczestnicy będą wspólnie opracowywać pomysły skutecznego promowania i finansowania muzealniczej działalności. Szkolenia będą przede wszystkim dyskusją, wymianą doświadczeń i okazją do wzajemnego inspirowania.

Termin: 20 grudnia (czwartek), godz. 9.30-17.30

Miejsce: Dwór w Kłóbce, Kujawsko-Dobrzyński Park Etnograficzny w Kłóbce, Oddział Muzeum Ziemi Kujawskiej i Dobrzyńskiej we Włocławku

Uczestnicy: do udziału w szkoleniu zapraszamy właścicieli, organizatorów, pracowników i współpracowników muzeów prywatnych i społecznych, galerii, ośrodków kultury, bibliotek, oddolnych inicjatyw i organizacji pozarządowych, zainteresowanych przedmiotem spotkania i szkoleń.

Szkolenia: zapewniamy wyżywienie oraz zwrot kosztów dojazdu na podstawie biletów i / lub deklaracji użyczenia samochodu [kilometrówka]. Zapewniamy przejazd z Włocławka do Kłóbki (prosimy o zaznaczenie w zgłoszeniu).

ZGŁOSZENIA: Wypełniony formularz zgłoszeniowy prosimy przesłać do 14 grudnia 2018.

Kontakt:
e-mail: justyna.marcinkowska123@gmail.com |tel. +48 78563462
e-mail: ariari@ariari.org |tel. +48 668289915

Zapraszamy!
Fundacja Ari Ari

ariari.org | facebook.com/fundacjaariari | twitter.com/fundacjaariari | vimeo.com/ariari | youtube.com/user/AriAriFundacja

Email address *
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service