Request edit access
03.27 | Atvirų durų diena Erudito licėjuje (1 tarptautinė kl.)
Kovo 27 d. 18:00 val. kviečiame į atvirų durų dienos renginį, skirtą aptarti mokinių priėmimą į 1 tarptautinę klasę 2019/2020 mokslo metams🔭

Atvirų durų dienos metu galėsite susipažinti su Erudito licėjuje taikomu šiuolaikišku ir integraliu ugdymu, jo tikslais, sukurta mokymosi aplinka bei čia dirbančių mokytojų profesionalų komanda.
Plačiau pristatysime Kembridžo pradinį išsilavinimą - tarptautiniu mastu pripažįstama programa jauniems moksleiviams, kuri sujungia pasaulinio lygio mokymo planą, aukšto lygio pagalbą mokytojams ir integruotą vertinimą. Erudito licėjaus mokiniai pagal šią programą tobulins anglų kalbos, matematikos, gamtos mokslų, „Kembridžo pasaulio suvokimo“ ir ICT pradedančiųjų (Informacinių ir komunikacijos technologijų pradmenų) įgūdžius su lanksčiais ir aiškiais mokymosi tikslais, kurie taip pat pripažįstami pasauliniu mastu.
Taip pat susipažinsite su licėjuje taikomais skandinaviškais ugdymo metodais bei mokymo ir mokymosi principais. Drauge diskutuosime, kaip suderinti sudominimą ir pasiekimus, kad puoselėtume vaikų kūrybingumą bei ugdyti intelektinį smalsumą, vedantį į visapusiškai didžius pasiekimus. Į visus kylančius klausimus atsakys licėjaus vadovas dr. doc. Nerijus Pačėsa bei komandoje dirbantys mokytojai.

Klausimai ir papildoma informacija:
☎️ +370 65788820
📩 info@erudito.lt

Iki pasimatymo kovo 27 d.
📍Erudito licėjuje (J. Gruodžio g. 9, Kaunas)!

Jūsų vardas ir pavardė *
Your answer
Vaiko vardas ir pavardė
Your answer
Jūsų el. paštas *
Your answer
Jūsų telefono numeris
Your answer
Kokia informacija Jums aktualiausia renginio metu? *
Required
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of buro.lt. Report Abuse - Terms of Service