Request edit access
РЕЄСТРАЦІЯ УЧАСНИКІВ ВЕБІНАРУ ДЛЯ ЖУРНАЛІСТІВ
ГО "Інформаційний прес центр" (IPC) запрошує журналістів та блогерів з Півдня України та інших областей 25 травня 2021 року (вівторок), з 16.00 до 18.00 на вебінар «Що потрібно знати журналістам про міжнародне гуманітарне право?»

Тренер - Максим Тимочко, юрист, адвокат Української Гельсінської спілки з прав людини.

Під час вебінару учасники ознайомляться з основами міжнародного гуманітарного права (МГП), навчаться розрізняти види збройного конфлікту і визначати статус їх учасників, а також дізнаються про специфіку роботу журналістів відповідно до норм МПУ - про особливості збору та подачі інформації про воєнні злочини і злочини проти людяності.

Бажаючих взяти участь у вебінарі просимо зареєструватися до 18.00 21 травня 2021 року (п’ятниця). Запрошені учасники отримають детальну інструкцію, як підготуватися і підключитися до трансляції, яка буде проводитися на платформі ZOOM.
Надалі ми надішлемо Вам детальну інструкцію, як підготуватися і підключитися до трансляції.

Вебінар проводиться завдяки спільному проєкту Інформаційного прес-центру та міжнародної організації Internews, яка впроваджує «Медійну програму в Україні», та у співпраці із Українською Гельсінською Спілкою з прав людини, яка впроваджує Програму "Права людини в дії". Обидві програми фінансуються Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).
Email *
Ваше прізвище та ім'я *
Стать *
ЗМІ (дайте посилання у мережі інтернет) та посада *
е-адреса, телефон *
Область та місто, в якому Ви працюєте (наприклад, Херсонська область, м. Генічеськ) *
Зазначте, якими є Ваші очікування від вебінару. Про що Ви б хотіли дізнатися? *
Чи маєте технічну можливість підключитися до вебінару через програму ZOOM? *
Заповнивши дану реєстраційну форму, відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», Я даю згоду на обробку наданих мною персональних даних, що пов'язане із моєю участю у даному вебінарі *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy