Request edit access
Kurs animatora – wiosna 2019

Część południowa diecezji (Rybnik i okolice):
9 i 16 marca od 9.30 do 16.30 – sobotnie spotkania wykładowe i warsztatowe odbędą się w nowym miejscu: w Rybniku Niedobczycach w Domu Parafialnym przy parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa (ul. Górnośląska 20, 44-270 Rybnik Niedobczyce).

22, 23, 24 marca br. – Rekolekcje dla kandydatów na animatorów. Trzydniowe Rekolekcje odbędą się w Katowicach – Bogucicach (Dom Pielgrzyma przy parafii św. Szczepana, Sanktuarium MB Boguckiej, ul. Markiefki 89, 40-211 Katowice).

Część północna diecezji (Katowice i okolice):
2 i 9 marca od 9.30 do 16.30 – spotkania wykładowe i warsztatowe.
15, 16, 17 marca br. – rekolekcje dla kandydatów na animatorów. Spotkania wykładowe i rekolekcje odbędą się w Katowicach Bogucicach (Dom Pielgrzyma przy parafii św. Szczepana, Sanktuarium MB Boguckiej, ul. Markiefki 89, 40-211 Katowice).

Wszystkie spotkania kursu są obowiązkowe! Jeśli nie pasuje jeden z terminów należy szukać miejsca w kursie jesiennym.

Uroczyste przyjęcie kandydatów do rocznej próby oraz ustanowienie nowych animatorów archidiecezji odbędzie się w sobotę 1 czerwca br. o godz. 11.00 w krypcie katedry Chrystusa Króla w Katowicach. (Informacji należy szukać na stronie www.dmak.info).

Zapisy:
Odbywają się tylko i wyłącznie za pomocą specjalnego formularza na stronie Duszpasterstwa Ministrantów Archidiecezji Katowickiej. Formularz zapisów będzie dostępny na stronie dmak.info od 20 stycznia 2019 do czasu zapełnienia miejsc (decyduje kolejność zgłoszeń). Ofiara za kurs animatora zostaje niezmienna od kilku lat i wynosi 220 zł. (w tym dwa dni wykładowe z kawą, herbatą, ciastem i obiadem oraz noclegi i pełne wyżywienie w domu pielgrzyma podczas rekolekcji). Dodatkowo dla chętnych możliwość uszycia alby, pasów, zamówienia zdjęcia i krzyża).

Imię i nazwisko *
Your answer
Data urodzenia *
MM
/
DD
/
YYYY
Miejsce kursu *
Adres zamieszkania *
Your answer
Numer telefonu *
Your answer
E-mail *
Your answer
Imię i nazwisko Księdza Opiekuna *
Your answer
Lata służby przy ołtarzu *
Your answer
Imię i nazwisko osoby zgłaszającej *
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service