Request edit access
Анкета випускника Острозької Академії
Шановні випускники!
Із кожним роком нас стає все більше. Створення спільноти випускників Острозької Академії та підтримка зв’язків — надзвичайно важлива складова у збереженні та примноженні традицій нашої Альма-матер.
Ми - випускники, викладачі, співробітники, студенти – матимемо можливість завжди бути на зв'язку і допомагати один одному. Ваш професійний досвід та кар'єрне становлення є мотивацією до зростання спудеїв Острозької Академії.

Щиро звертаємося до вас, шановні випускники, із проханням надати інформацію про себе. Це дасть змогу не тільки ознайомитися із професійним зростанням та Вашими досягненнями, а й відродити спільноту з нагоди святкування 440-річчя Острозької академії.
Гарантуємо, що надана вами інформація буде захищена
(відповідно до законодавства України).

Заздалегідь вдячні Вам за допомогу!

З повагою
Наталія Гриник,
координатор спільноти випускників Острозької Академії
Контактний телефон: +380671975850,
Профіль у Facebook: https://www.facebook.com/profile.php?id=100001596841310,
Е-mail: natalia.hrynyk@oa.edu.ua

Підтверджую свою згоду на збір та обробку моїх персональних даних, а також на здійснення НаУ “ОА” транскордонної передачі моїх персональних даних у випадках, коли це необхідно для технологічно ефективного здійснення обробки даних. При цьому НаУ “ОА”гарантує використання належних і безпечних засобів для здійснення подібної передачі. *
Required
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Національний університет «Острозька академія».