Request edit access
WIOSENNY KURS ANIMATORA 2017

Zapisy na kurs odbywają się tylko i wyłącznie za pomocą formularza, który jest dostępny poniżej. Formularz będzie dostępny do czasu zapełnienia miejsc (decyduje kolejność zgłoszeń). Ofiara za kurs animatora zostaje niezmienna od kilku lat i wynosi 220 zł. (w tym: dwa dni wykładowe z kawą, herbatą i ciastem oraz obiadami oraz noclegi i pełne wyżywienie w domu pielgrzyma podczas rekolekcji). Dodatkowo dla chętnych możliwość uszycia alby, pasów, zamówienia zdjęcia i krzyża.

Część południowa diecezji (Rybnik i okolice):


25 marca i 22 kwietnia od 9.30 do 16.30 – sobotnie spotkania wykładowe i warsztatowe w Chwałowicach. Spotkania te będą miały miejsce w Domu Rekolekcyjnym przy parafii św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Rybniku Chwałowicach (ul. Działkowców 1, 44-206 Rybnik 6 Chwałowice).
28, 29, 30 kwietnia br. – Rekolekcje dla kandydatów na animatorów. Trzydniowe Rekolekcje odbędą się w Katowicach – Bogucicach (Dom Pielgrzyma przy parafii św. Szczepana, Sanktuarium MB Boguckiej, ul. Markiefki 89, 40-211 Katowice).

Część północna diecezji (Katowice i okolice):


8 kwietnia i 22 kwietnia od 9.30 do 16.30 – spotkania wykładowe i warsztatowe.
5, 6, 7 maja br. – rekolekcje dla kandydatów na animatorów. Spotkania wykładowe i rekolekcje odbędą się w Katowicach Bogucicach (Dom Pielgrzyma przy parafii św. Szczepana, Sanktuarium MB Boguckiej, ul. Markiefki 89, 40-211 Katowice).

Wszystkie spotkania kursu są obowiązkowe! Jeśli nie pasuje jeden z terminów należy szukać miejsca w kursie jesiennym.

Ustanowienie kandydatów do rocznej próby oraz nowych animatorów Archidiecezji odbędzie się najprawdopodobniej w sobotę 27 maja br. o godz. 11.00 w krypcie katedry Chrystusa Króla w Katowicach. (Informacji należy szukać na stronie www.dmak.info).

Email address
Imię i nazwisko
Your answer
Data urodzenia
MM
/
DD
/
YYYY
Miejsce kursu
Miejsce urodzenia
Your answer
Adres zamieszkania
Your answer
Numer telefonu
Your answer
E-mail
Your answer
Wezwanie parafii
Your answer
Imię i nazwisko ks opiekuna
Your answer
Lata służby przy ołtarzu
Your answer
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms