Request edit access
Výměna vyráběných aktivit - jaro 2020
Ahoj! :-)


Díky moc, že se chcete zúčastnit! Těší mě to.

Doufám, že jste si přečetli podrobnější informace o výměně na blogu na stránkách www.Montessorikurz.cz.

Po minulých zkušenostech vás prosím, abyste si po sobě adresu opravdu pečlivě přečetli (včetně e-mailu a telefonu). Tuto adresu použijeme následně pro odeslání balíčku s aktivitami směrem k vám. Telefon je potřeba pro komunikaci v rámci výměny, ale také pro kurýra na doručení. E-mail je nutný pro další komunikaci.

Upozorňuji, že pro tuto výměnu je nutné mít profil na facebooku (i kdybyste si ho měli zřídit pouze na dobu výměny, a pak ho zase zrušit).

Také bych vás chtěla poprosit, abyste tento formulář nevyplňovali, pokud si nejste jisti, že výměnu časově zvládnete. Ještě jednou mrkněte na kalendář... :-) A pokud budete chtít udělat nějaké změny ve vašich odpovědích později, nevyplňujte formulář znova, ale kontaktujte Kristýnu, která bude mít výměnu na starosti (kristyna.zavadakova@gmail.com).

Výběr aktivit bude probíhat následně až ve facebookové skupince. Proto zatím nic neplánujte, nevyrábějte... :-)
Je potřeba, abyste si vše odsouhlasili s ostatními. Inspiraci si můžete navzájem dát také (pro ty, kdo nevědí, co by vyráběli).

Uzávěrka přihlášek je v pátek 21. února. V následujících dnech pak dojde na rozdělení lidí do skupin, vytvoření jednotlivých skupin na facebooku a rozeslání informačního emailu. E-mail s instrukcemi by vám tedy měl dorazit nejpozději do 26. února. Do té doby vám asi nic nepřijde... (tak jen abyste s tím počítali).

Velmi se těším!
Lucka
Email address *
Jméno a příjmení *
Your answer
Adresa - ulice *
Adresa na zaslání balíčku aktivit zpět
Your answer
Adresa - město *
Your answer
Adresa - PSČ *
Your answer
E-mail *
Your answer
Telefon *
Ideálně mobil, prosím... :-)
Your answer
Facebookový profil - odkaz *
Your answer
Kategorie *
V rámci jaké věkové kategorie chcete tvořit? Zaškrtněte všechny, kde chcete být (nevyplňujte formulář dvakrát).
Required
Inspirace pro ostatní?
Máte odkaz na zajímavá alba na internetu, pinterestu... Odkazy na výsledky jiných výměn... tipy na tvoření? Prosím, vložte odkazy sem. Zkusím to následně nasdílet s ostatními - abychom měli z čeho vybírat. Mnoho maminek si neví rady, co se dá všechno udělat...
Your answer
Prosím o souhlas s těmito pravidly výměny (píši je sem extra, aby všichni o všem věděli a počítali s tím).
Je třeba myslet na věk dětí, pro které se vyrábí, smysluplnost aktivity a uvítáme snahu o následování Montessori principů… Aktivitu je potřeba mít schválenou většinou lidí ve skupince. Cena pomůcky by měla být okolo cca. 40Kč/kus, i když v hodně případech se v rámci skupinky maminky dohodnout na vyšší útratě. Vždy je ale nutná dohoda mezi všemi účastníky skupinky. Je extrémně NUTNÉ dodržovat termíny!! Účastníci souhlasí, že fotky a videa vyrobených pytlíkovek použijeme na blogu, či eshopu (www.MontessoriHracky.cz, www.MontessoriKurz.cz či www.MontessoriParenting.org) pro další inspiraci pro maminky. Vyrábí se jedna aktivita navíc na podporu projektů Centra Dialog (www.CentrumDialog.cz) v Keni.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of MontessoriHracky.cz. Report Abuse