Request edit access
Zgłoszenie do projektu "Lokalna: sieć na rzecz akceptacji osób LGBT+"
Zgłaszasz się do projektu, który ma na celu stworzenie lokalnej sieci liderów_rek i wsparcie lokalnych działań na rzecz akceptacji osób LGBT+.
Szukamy osób pełnoletnich, które aktywnie działają w województwach: dolnośląskim, opolskim, lubuskim, wielkopolskim.
Twoje zgłoszenie musi być poparte przez lokalną organizację/grupę formalną lub nieformalną. Optymalnie jest zgłosić dwie osoby z jednej organizacji/grupy, aby można było przekazać dalej wiedzę i kompetencje zdobyte podczas szkoleń oraz prowadzić wydarzenia i kampanię lokalną ze wsparciem własnej organizacji/grupy.

Projekt trwa od stycznia 2021 do listopada 2022.

W ramach projektu każda osoba uczestnicząca:
- odbędzie bezpłatny cykl szkoleń, tj. 6 weekendowych zjazdów (marzec - październik 2021)
- przeprowadzi trzy wydarzenia antydyskryminacyjne w swojej lokalnej społeczności (w parze z drugą osobą, przy wsparciu ekspertów i ekspertek oraz Kultury Równości) (wrzesień 2021 - listopad 2022)
- będzie współtworzyć sieć na rzecz akceptacji osób LGBT+ (październik 2021 - listopad 2022)
- w ramach pracy sieci przygotuje i przeprowadzi z zespołem lokalną kampanię społeczną (październik 2021 - listopad 2022)
- będzie uczestniczyć w wymianie partnerskiej z organizacją FRI - The Norwegian Organization for Sexual and Gender Diversity (marzec 2021 - listopad 2022)

Udział w projekcie jest bezpłatny - finansujemy koszt szkoleń, transportu, noclegów, wyżywienia, ale osoba uczestnicząca zobligowana jest do uczestniczenia we wszystkich elementach projektu.

Pełne ogłoszenie rekrutacyjne znajdziesz na stronie: www.kulturarownosci.org
Przeczytaj je przed wypełnieniem ankiety.

Kontakt: Alina Szeptycka - koordynatorka projektu, alina.szeptycka@kulturarownosci.org, tel. 607 860 836

Projekt realizuje stowarzyszenie Kultura Równości www.kulturarownosci.org

Projekt "Lokalna: sieć na rzecz akceptacji osób LGBT+" realizowany jest z dotacji programu Aktywni Obywatele - Fundusz Krajowy, finansowanego z Funduszy EOG.
Email *
Prosimy o wypełnienie jednej ankiety (formularza) dla całej grupy, zamieszczając w nim informacje dotyczące wszystkich osób wchodzących w jej skład. Dla ułatwienia zbierania danych zostały one opisane w ankiecie jako osoba 1, osoba 2.
Clear selection
Imię i nazwisko - osoba 1 *
Adres mailowy i telefon - osoba 1 *
Imię i nazwisko - osoba 2
Adres mailowy i telefon - osoba 2
Miejsce prowadzenia działalności. Prosimy o wskazanie aktualnego miejsca zamieszkania/ prowadzenia działalności. Nie chodzi nam o miejsce zameldowania, a miejsce w którym zrealizowane zostaną w ramach projektu wydarzenia antydyskryminacyjne i kampania. *
Nazwa, adres i kontakt do organizacji, którą reprezentujecie lub która Was deleguje do projektu. *
Jakie są Wasze mocne strony? Co umiecie robić? Jaką wiedzą, umiejętnościami, doświadczeniami, które mogą być przydatne do organizacji wydarzeń antyhomofobicznych dysponujecie? *
Jakie są Wasze potrzeby związane ze szkoleniami planowanymi w ramach projektu? Czego chcecie się nauczyć, dowiedzieć, jakie zagadnienia przedyskutować? *
Dlaczego chcecie wziąć udział w projekcie? W jaki sposób wpłynie on na Waszą aktywność w przyszłości? *
Czy masz/macie jakieś dodatkowe potrzeby, które mogą wynikać np. z niepełnosprawności, o których powinniśmy wiedzieć? Staramy się organizować projekt dostępny dla wszystkich i dołożymy wszelkich starań, żeby uwzględnić Twoje/Wasze potrzeby.
W jaki sposób się dowiedziałaś/eś o projekcie?
Clear selection
Zapoznałyśmy/liśmy się z "Ogłoszeniem rekrutacyjnym", w przypadku zakwalifikowania nas do uczestnictwa deklarujemy wypełnienie wszystkich zawartych w nim zobowiązań, w tym uczestnictwo w szkoleniach, sieci oraz przygotowanie wydarzeń antydyskryminacyjnych w naszym mieście/ miejscowości. *
Dane zbieramy w celu komunikacji i realizacji projektu. Informację o tym, jak przetwarzamy dane osobowe znajdziesz na stronie www.kulturarownosci.org Czy zgadzasz/zgadzacie się na powierzenie danych na potrzeby projektu? *
Projekt "Lokalna: sieć na rzecz akceptacji osób LGBT+" realizowany jest z dotacji programu Aktywni Obywatele - Fundusz Krajowy, finansowanego z Funduszy EOG.
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy