Request edit access
Letnia Akademia Kaligrafii 2019
Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników kaligrafii oraz specjalistów zajmujących się pismem - nauczycieli, pedagogów, grafików, typografów - na wakacyjne warsztaty pięknego pisania. Czterodniowy cykl szkoleń oferuje pedagogom nauczania początkowego, polonistom, nauczycielom plastyki i przedmiotów artystycznych, a także grafikom, liternikom i typografom oraz wszelkim entuzjastom odręcznego pisma spotkanie z profesjonalnymi kaligrafami, którzy na co dzień zajmują się literą jako dziełem ludzkiej ręki. W cenie warsztatów jest zapewniona przerwa kawowa, a także wzorniki do kaligrafii oraz pióro (obsadka ze stalówką).
Imię *
Your answer
Nazwisko *
Your answer
Data urodzenia *
Tej informacji potrzebujemy do wystawiania zaświadczenia o udziale w kursie.
MM
/
DD
/
YYYY
Organizacja/instytucja/inicjatywa/nazwa szkoły:
Your answer
Adres e-mail *
Your answer
Nr telefonu *
Your answer
W których dniach chciałby Pan/chciałaby Pani wysłuchać wykładu?
Zachęcamy do wysłuchania wykładów każdego dnia. Wykłady są otwarte i bezpłatne dla wszystkich, odbywają się o godz. 9:00. Jeśli mogą Państwo uczestniczyć tylko w jednym dniu, prosimy o zaznaczenie jednej z dat.
Przez ile dni chciałby Pan/chciałaby Pani uczestniczyć w warsztatach?
Przez cztery dni Letniej Akademii Kaligrafii odbędzie się równolegle kilka tematycznych warsztatów. Niższą cenę mogą uzyskać ci, którzy zgłaszają się grupowo (rodzinnie lub ze szkoły).
Jaka jest Pana/Pani motywacja do nauki kaligrafii? Czego Pan/Pani oczekuje po udziale w Akademii, jak pragnie to wykorzystać w pracy?
Your answer
Czy brał Pan/brała Pani udział w warsztatach kaligraficznych?
Samodzielna praca, przeczytane książki, kursy - te informacje pomogą prowadzącym lepiej przygotować się do pracy z Panią/Panem.
W jakich zajęciach chciałby Pan/chciałaby Pani uczestniczyć?
W przypadku potrzeby otrzymania faktury prosimy podać dane do dokumentu i opłacić zajęcia w pełnej wysokości (bez rozbicia na zaliczkę i resztę).
Proszę o wystawienie faktury
Można tutaj wpisać dane drugiej osoby z instytucji (lub rodziny), która zgłasza się na Letnią Szkołę. Tutaj także proszę wpisać dane do faktury.
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service