Request edit access
Регистрация на инспирационный вечер NULA 27.03. // Registreerumine NULA inspiratsiooniõhtule Narvas 27. märtsil

Eesti keelne info ürituse kohta on allpool ja osaleda saab nii eesti kui vene keeles, kuna kogu üritusel on sünkroontõlge. Sünkroontõlge ja üritus toimuvad Euroopa Sotsiaalfondi projekti „Eesti ühiskonnas lõimumist toetavad tegevused“ toetatava alategevuse „Lõimumisalased koostöötegevused" raames.

Что заставляет Вас нервничать?

В обществе есть много вещей, которые могли бы быть лучше. На многие из них мы можем повлиять сами, изменив что-то к лучшему. Приходите на инспирационный вечер инкубатора NULA, чтобы узнать, как уже действующие (социальные) предприниматели нашли в себе смелость что-то сделать в этой сфере, а также чтобы вместе с другими активными людьми подумать над инновационными решениями сложных проблем.

На вечере вдохновения можно будет встретиться с Татьяной Лавровой, руководителем русскоязычной коммуникации проекта глобальной акции «Сделаем!», c Сильвером Тамбуром, главным редактором портала «Estonian World» и одним из инициаторов кампании #kõigieesti («Общая Эстония»), а также с Minna Sild из общественной инициативы Käpp и Käsi (https://kappjakasi.voog.com/), которая объединяет собак из приютов и заключенных в эстонских тюрьмах.

Инспирационный вечер в Нарве состоится 27 марта в 15.00 (сбор с 14.30) в помещении Нарвской свободной сцены Vaba Lava.

Помимо вдохновляющих историй, у всех будет возможность обсудить в группах решения некоторых сложных социальных проблем.

Мы будет рады, если вы сообщите нам о вашем участии заранее, заполнив регистрационную форму ниже.

Инкубатор общественных инициатив NULA был создан Целевым капиталом гражданского общества (KÜSK) в сотрудничестве с ЦУ "Доброе дело".
Для получения дополнительной информации о NULA и подачи зявки своей идеи, пожалуйста, пройдите на www.nula.ee.

Мероприятие бесплатно!

* * * * *

Üritus Facebookis: https://www.facebook.com/events/362332777699734/

Mis Sind närvi ajab?

Ühiskonnas on palju asju, mis võiks olla paremini ja palju, mida me saame ise ette võtta, et asju muuta. Tule NULA inkubaatori inspiratsiooniõhtule, et kuulda, kuidas on juba tegutsevad (sotsiaalsed) ettevõtjad leidnud julgust midagi ära teha ja mõelda koos teiste ärksate inimestega uudseid lahendusi keerulistele probleemidele.

Silver Tambur veab eest enam kui 20 000 järgijaga liikumist #kõigieesti ja seisab selle eest, et Eesti oleks avatud ning sõbralik koht kõigi jaoks. Tatjana Lavroval on seljataga kogemus maailmakoristuspäeva Teeme Ära venekeelse kommunikatsiooni juhina ning oskab jagada nippe, mida teha ja mida mitte teha, kui soovid nii suurelt maailma muuta. Minna Sild on NULA inkubaatori vilistlane ning veab algatust Käpp ja Käsi, mis viib kokku kinnipeetavad Eesti vanglates ja varjupaikade koerad - kinnipeetavad õpivad koeri treenides olulisi oskusi (nagu kannatlikkus ja distsipliin) ning ei satu seetõttu vanglast vabanedes uuesti trellide taha.

Inspiratsiooniõhtu Narvas toimub 27. märtsil kell 15.00 (kogunemine alates 14.30) Narva Vaba Lava ruumides.

Lisaks inspireerivate lugude kuulamisele on võimalus arutleda gruppides ja kohapeal koos mõnele keerulisele ühiskondlikkule probleemile lahendust otsida.

Meil on hea meel, kui annad oma tulekust meile ka eelnevalt teada, täites allpool olev registreerimisvorm.

NULA ühiskondlike algatuste inkubaatori on ellu kutsunud Kodanikuühiskonna Sihtkapital koostöös Heateo Sihtasutusega. NULA kohta lähemalt lugeda ja oma ideega kandideerida saad aadressil www.nula.ee.

Üritus on tasuta!

Имя и фамилия / Ees- ja perekonnanimi
Your answer
Адрес э-почты (если хотите получить одноразовое уведомление о возможности кандидирования в инкубатор)/ Meiliaadress (kui soovid saada hiljem ühekordset meeldetuletust inkubaatorisse kandideerimiseks)
Your answer
Какая область наиболее интересна для вас? / Mis valdkond pakub Sulle enim huvi?
Вы придете на мероприятие с определенной идеей, которую хотите представить в инкубатор? / Kas tuled üritusele mõne kindla ideega, mida soovid inkubaatorisse esitada?
Если вы ответили «Да» на предыдущий вопрос, можете кратко описать свою идею / Kui vastasid eelmisele küsimusele "jah", võid siin soovi korral oma ideed paari sõnaga täpsustada
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service