Request edit access
Kalendarz Miesiąca Rodziny 2017 - zgłoś wydarzenie!
Kalendarz Miesiąca Rodziny ma na celu prezentację oferty rodzinnej we Wrocławiu. Chcemy, aby wrocławskie rodziny mogły w jednym miejscu znaleźć informacje o wszelkich wydarzeniach, bez względu na ich charakter (edukacyjny, wychowawczy, zdrowotny hobbystyczny, rozrywkowy itd.). Jeśli więc między 28 MAJA a 25 CZERWCA br.* organizujesz własne wydarzenie skierowane do rodzin dodaj je do naszego harmonogramu i zostań PARTNEREM wrocławskiego Miesiąca Rodziny 2017!

Kalendarz Miesiąca Rodziny będzie dystrybuowany wśród mieszkańców Wrocławia podczas czterech flagowych eventów plenerowych na Wyspie Słodowej (Dzień Matki, Dzień Dziecka, Dzień Dziadków oraz Dzień Ojca), a także w siedzibach partnerów projektu, na terenie całego miasta. W ubiegłym roku rozdaliśmy go w liczbie 5 500 sztuk!

W kalendarzu umieszczamy informacje o wydarzeniach niebiletowanych oraz biletowanych. W przypadku wydarzeń biletowanych oczekujemy od organizatorów włączenia się w tworzenie puli nagród dla uczestników Miesiąca Rodziny. Otrzymane bezpłatne zaproszenia, wejściówki czy bony zniżkowe przekażemy wrocławskim rodzinom. Warunki zamieszczenia innych publikacji w Kalendarzu omawiane są indywidualnie z Partnerem.

Kalendarz Miesiąca Rodziny zawiera krótki opis wydarzenia, wraz z informacjami na temat terminu, miejsca, ceny, wstępu oraz organizatora. Na końcu Kalendarza Miesiąca Rodziny znajdą się także KUPONY RABATOWE, którymi mogą Państwo zachęcić uczestników do skorzystania z Państwa usług bezpośrednio w siedzibie firmy lub instytucji.

Aby umieścić wydarzenie w Kalendarzu Miesiąca Rodziny wystarczy wypełnić poniższy FORMULARZ. Na zgłoszenia czekamy do 21 kwietnia.

W razie pytań prosimy o kontakt pod adresem kontakt@mojarodzina.wroclaw.pl.

* informacje o wydarzeniach majowych i czerwcowych odbywających się poza wyznaczonym terminem będą publikowane w zależności od ilości zgłoszeń

Termin wydarzenia
Your answer
Nazwa wydarzenia
Your answer
Miejsce wydarzenia (nazwa instytucji, ulica)
Your answer
Organizator wydarzenia
Your answer
Opis wydarzenia
Your answer
Udział bezpłatny/płatny
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms