Request edit access
Mums ir ko teikt!
2017. gada 3.maijā no plkst.10.00 līdz 18:00 "K.K.Fon Stricka villā", Aristida Briāna ielā 9, Rīgā notiks Latvijas jauniešu vēstījumu sagatavošana par programmu Erasmus+ "Mums ir ko teikt!". Pasākumā piedalīsies no visas Latvijas izvēlēti 40 jaunieši, kuri vēlas kļūt par Erasmus vēstnešiem un pārmaiņu veicējiem savā novadā, reģionā un Latvijā.
Visas dienas garumā, kopā ar improvizācijas teātri "Spiediens", tiks gatavoti interesanti, atraktīvi un iedvesmojoši vēstījumi, lai aicinātu citus jauniešus uzdrīkstēties īstenot savas idejas.

Atlases kritēriji jauniešiem: ir personīga pieredze Erasmus programmā, personīgā motivācija un redzējums, kā nākotnē tie varēs informēt citus jauniešus par Erasmus+ sniegtajām iespējām.
Pasākums notiks paralēli konferencei "Jaunas metodes darbā ar jaunatni pašvaldībās", kurā piedalīsies Izglītības un zinātnes ministrijas pārstāvji, eksperti no Austrijas, Beļģijas, Zviedrijas, Latvijas un pašvaldību pārstāvji. Abus pasākumus organizē Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra, Eiropas Jaunatnes nedēļas 2017 ietvaros, kura visā Eiropā tiek atzīmēta no 1.līdz 7.maijam.

Jauniešu reģistrācija pasākumam līdz 24.aprīlim. Rezultāti tiks paziņoti visiem personīgi līdz 26.aprīlim. Jautājumu gadījumā sazināties ar Gintu Salmiņu, T. 29256888, e-pasts: apmacibas@jaunatne.gov.lv

Vārds, Uzvārds
Your answer
Dzīvesvieta
Your answer
Vecums
Your answer
Kontakttālrunis
Your answer
E-pasts
Your answer
Lūdzu, īsi apraksti savu pieredzi programmā Erasmus+ (vai arī kādā saistītā programmā, piemēram, Jaunatne darbībā)
Your answer
Kāda ir Tava motivācija kļūt par Erasmus+ programmas vēstnesi?
Your answer
Kāda ir Tava ziņa, ko Tu par Erasmus+ programmu vēlētos pateikt citiem jauniešiem?
Your answer
Lūdzu, īsi apraksti, kā nākotnē Tu informēsi citus jauniešus par Erasmus+ sniegtajām iespējām.
Your answer
Īpašas norādes attiecībā uz ēdināšanas pakalpojumiem (piemēram, veģetārs ēdiens, kādu produktu nepanesība u.c.)
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms