Request edit access
TRANSFERO STUDIMET - KOLEGJI UNIVERSUM
Ju tani jeni shumë afër fillimit të studimeve në njërin nga 1000 universitetet më të mira në Botë, vlerësuar nga Agjencia prestigjioze Eduniversal.

Fito Bursë 30% për gjitha transferet. 40 BURSA per studime jashte vend ne vlere 199,750 euro. Transfero studimet ne Universum dhe vazhdo ne Portugali, Itali, Gjermani, Republiken Ceke, Slloveni, Lituani, Latvi, Poloni, Rumani dhe Turqi. Vitin e kaluar 35 studente kane perfitues bursa te plote nga 5,075 euro secili per nje semester.

Per Informata kontakto ne info@universum-ks.org apo 044144062

Emri *
Your answer
Emri i Prindit *
Your answer
Mbiemri *
Your answer
Gjinia *
Vendi i lindjes
Your answer
Data e lindjes *
MM
/
DD
/
YYYY
Adresa e banimit *
Your answer
Numri i telefonit *
Your answer
Email adresa *
Your answer
Në cilin kampus dëshironi ti vijoni studimet *
Institucioni ku jeni duke i vazhduar studimet *
Emri i Institucionit
Your answer
Drejtimi të cilin jeni tani duke e vazhduar *
Your answer
Në cilin vit dëshironi t'i transferoni studimet *
Sheno vitin
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Kolegji Universitar Universum. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms