Request edit access
Анкета для визначення доступності міста Володимир - Волинський
1. ПІП, адреса проживання
Your answer
2. Вкажіть, будь ласка, умови проживання:
3. Чи пристосований Ваш будинок для безперешкодного виїзду у двір?, Якщо ні, то де саме є перешкоди?
Your answer
4. Чи відомо Вам, що згідно ст. 30 Закону "Про основи соціальної захищеності осіб з інвалідністю в Україні" - жилі приміщення, займані особами з інвалідністю або сім'ями, у складі яких вони є, під'їзди, сходові площадки будинків, в яких мешкають особи з інвалідністю, мають бути обладнані спеціальними засобами і пристосуванням відповідно до індивідуальної програми реабілітації, а також телефонним звязком?
Your answer
5. Чи маєте Ви доступ до міської інфраструктури (відмітьте доступні)?
6. На Вашу думку, громадський транспорт (маршрутки) м. Володимир - Волинський доступний для моломобільних груп населення (люди з інвалідністю - порушення ОРА, зору, слуху; люди похилого віку, мами з дитячими колясками)?
Your answer
7. Чи поінформовані Ви про можливість безкоштовного отримання засобів реабілітації, пільгового зубного протезування та забезпечення ліками на пільговій основі?
Your answer
8. Чи користувалися Ви можливістю санаторно - курортного лікування? Чи перебуваєте на обліку на санаторно - курортне лікування?
Your answer
9. З якими труднощами стикаєтеся, вирішення яких знаходиться у компетенції міської влади?
Your answer
10. Чи маєте потребу/чи будете користуватися міським плавальним басейном у разі його пристосування до потреб людей з інвалідністю?
Your answer
11. Чи маєте потребу/чи будете користуватися послугами соціального таксі, у разі створення відповідної служби з можливістю перевезення людей, які пересуваються в інвалідних візках?
Your answer
12. Ваші зауваження та пропозиції
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service