Request edit access
3.8. Poradenstvo pri uvádzaní nových výrobkov na trh
Chcela by som vás požiadať o korektné údaje, s ktorými budem môcť neskôr pracovať. Prístup k týmto informáciám je výlučne v mojej kompetencii a nebudú zverejnené ani poskytnuté iným osobám. Ak si nebudete vedieť rady s odpoveďou, napíšte mi prosím odpoveď tak, ako to momentálne cítite. Po odoslaní formulára vám bude automaticky zaslaná kópia formulára vašich odpovedí. Nie je povolená už dodatočná úprava, preto prosím venujte vyplneniu dostatok času a pozornosti. Vypĺňanie vám zaberie určitý čas z toho dôvodu, aby som vás lepšie spoznala a zhodnotila vaše možnosti, pretože poradenstvo zdarma nie je možné poskytnúť každému z dôvodu obmedzeného počtu. Veľmi pekne vám ďakujem za vás čas, ktorý vyplneniu budete venovať!
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
1. Do ktorej skupiny patríte? *
2. Napíšte mi prosím obec, v ktorej prevádzate obchodnú činnosť (miesto, kde chováte, pestujete alebo vyrábate výrobky). *
3. Ak chováte, tak prosím uveďte, ktoré hospodárske zvieratá a v akom počte. *
4. Ak chováte, tak prosím uveďte, či celoročne alebo len určité obdobie z roka. *
5. Ak pestujete, tak prosím uveďte, ktoré poľnohospodárske plodiny a na akej ploche. *
6. Ak pestujete, tak prosím uveďte, či celoročne alebo len určité obdobie z roka. *
7. Vyrábate niečo? Ak áno, skúste v skratke popísať aké výrobky a rovnako uviesť, či len určitú dobu alebo počas celého roka.
8. Máte spracovanú problematiku balenia, označenia a etikety výrobku? Ak áno, tak svojpomocne alebo pomocou tretej strany? Rozpísať prosím, čo máte už hotové.
9. Ak vyrábate už dlhšiu dobu, prezentujete svoje výrobky aj verejnosti? Alebo ak ešte len začínate, tak si pripravujete prezentáciu? Prosím uviesť aj informáciu, či si prezentáciu riešite sami alebo za pomoci niekoho.
10. Predávate svoje výrobky? Ak áno, tak akým spôsobom? (predaj z dvora, predaj iba známym, predaj na trhu, počas výstav, predaj cez facebook, ...)
11. Aký je váš predmet podnikania?
12. Od kedy podnikáte/máte živnosť?
MM
/
DD
/
YYYY
13. Koľko máte zamestnancov?
14. Máte internetovú stránku? Ak áno, poprosím vás, napíšte mi na ňu odkaz.
15. Používate sociálne siete? Ak áno, tak mi prosím napíšte ktoré, prípadne mi dajte na ne odkaz.
16. Používate nejaký druh reklamy? (napr. na Facebooku, na Googli, inzerciu v novinách, billboardy, ...)
17. Čo konkrétne obnáša vaša práca. (Uvádzam príklad - chovám HD, ráno podojiť, nakŕmiť, vyčistiť maštaľ, ..., prípadne ak sa venujete rastlinnej výrobe, tak popíšte v skratke vaše činnosti).
18. Marketingové veci riešite sám/sama alebo vám s tým pomáha rodinný príslušník? A dôvod?
19. Máte marketingový plán? Ak áno, viete mi ho po konzultácii sprístupniť k nahliadnutiu? Prípadne mi prosím napíšte, či ste začal/a s plnením, či postupujete podľa plánu alebo aký máte stav.
20. Robil/a ste si niekedy prieskum trhu? Ak áno, tak sám/sama alebo prostredníctvom agentúry? Viete mi ho prosím po dohode sprístupniť k nahliadnutiu?
21. Aké sú vaše počítačové zručnosti?
Clear selection
22. Ste ochotný/á investovať do marketingu? Ak áno, tak koľko si myslíte, že je pre vás únosné? Skúste napísať sumu, ktorú chcete alebo môžete minúť, prípadne sumu, ktorú by ste si vedeli mesačne z vášho rozpočtu dať bokom.
23. Je nejaká prekážka, ktorá vám bráni vo vašom rozvoji? (napríklad, nemám pomocníka pri chove, robím všetko sám/sama od chovu po administratívu, alebo pracujem popri deťoch, s ktorými sa musím doma učiť, alebo vyrábam výrobky, ktoré nedokážem vkusne zabaliť.) Prekážky sú rôzne, prosím o popis.
24. Čo očakávate konkrétne od tejto poradenskej služby?
25. Myslíte si, že vám s tým budem vedieť pomôcť? Ak áno, tak prečo?
26. Odkiaľ ste sa prosím o mne dozvedel/a?
27. Kedy je najlepšie vás kontaktovať? Prosím uviesť deň a čas.
28. Poprosím vás vaše meno, telefón, prípadne e-mail. Tieto údaje použijem výlučne len za účelom, aby som vás mohla kontaktovať ohľadne poradenskej služby.
29. Máte doplňujúce otázky? Kľudne mi ich všetky napíšte, ja vám ich rada zodpoviem počas nášho online rozhovoru, po spracovaní vášho dotazníka.
Ďakujem za váš čas strávený vypĺňaním týchto otázok, ktoré mi poslúžia na lepšie spoznanie vašej aktuálnej situácie. Ozvem sa vám čo najskôr po spracovaní vašich odpovedí. Prajem vám úspešný deň!
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy