Request edit access
Formularz zgłoszenia na Oazę Ewangelizacji
Bardzo serdecznie zapraszamy na pierwszą w Irlandii Oazę Ewangelizacji Ruchu Światło-Życie dla młodzieży. Zaproszenie kierujemy do osób w wieku od VI klasy szkoły podstawowej do końca szkoły średniej.

Oaza Ewangelizacji odbędzie się w dniach od 26 do 29 X 2018 r. w ośrodku Carne Holiday and Training Centre koło Wexford. Rozpoczęcie w piątek w godzinach popołudniowo-wieczornych, zakończenie w poniedziałek po obiedzie.

Koszt rekolekcji: 80€ od jednego dziecka; 150€ od dwójki dzieci i 70€ za każde następne. Zaliczka 30€ od osoby płatna jest do 30 września. Zaliczka jest bezzwrotna i można ją wpłacić po polskich Mszach św. w zakrystii w kościele Ojców Augustianów w Cork.

Rekolekcje poprowadzi ks. Tomasz Rusyn, moderator Ruchu Światło – Życie diecezji rzeszowskiej, zaangażowany w Oazę od wielu lat.

Uczestnicy zostaną podzieleni na małe grupy wiekowe będące pod opieką animatorów Ruchu Światło - Życie.

W programie dnia rekolekcji przewidziane są: Eucharystia, nabożeństwa, zabawy zorganizowane, konferencje, spotkania w grupach z animatorem, dyżury grup.

Zasadniczym celem rekolekcji jest pogłębienie życia wewnętrznego i nawiązanie relacji z Jezusem we wspólnocie rówieśników. Będzie to czas radosnego doświadczania wiary.

Przyjazd na rekolekcje zakłada wolę uczestniczenia we wszystkich przewidzianych programem ćwiczeniach rekolekcyjnych.

Więcej informacji:
ks. Piotr Galus gpiotr@msn.com, tel.: 087 695 1913
Izabela Krygiel-Kozłowska izakrygiel@gmail.com, tel.: 085 101 5929


Prosimy o modlitwę za rekolekcje.

Diakonia Rekolekcji

Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms