Request edit access
Formularz kontaktowy | Andora
Korzystając z tego formularza, zapisujesz się na wycieczkę, którą przedstawiliśmy w ofercie albo zgłaszasz do niej zmiany. Sam zapis na wycieczkę nic nie kosztuje i nie zobowiązujesz się do skorzystania z niej.

W ciągu maksymalnie 24 godzin od otrzymania formularza skontaktujemy się z Tobą, żeby omówić szczegóły wyjazdu oraz warunki zakupu.

Jednocześnie zapewniamy, że wszystkie informacje, jakie nam przekazujesz, pozostają dostępne tylko na potrzeby organizacji Twoich wyjazdów przez naszą firmę oraz są u nas w pełni bezpieczne.

Email address *
Powiedz nam o sobie
Twoje dane osobowe będą wykorzystane tylko w celu realizacji usługi przez naszą firmę i nie będą przekazywane do firm zewnętrznych.
Imię i nazwisko *
Your answer
Adres zamieszkania (ulica, kod, miasto) *
Your answer
Telefon kontaktowy *
Your answer
Wiek *
Your answer
Ilość uczestników podróży (dorośli i dzieci) *
Pytania opcjonalne, jeśli chcesz coś zmienić w przedstawionej ofercie
Jeśli jesteś zainteresowany wyjazdem, ale nie do końca wszystko Ci odpowiada, powiedz nam o tym! Postaramy dostosować się do Twoich oczekiwań. Poniższe pytania są opcjonalne.

Uzupełnij tylko, jeśli chcesz coś zmienić w ofercie wycieczki, którą przedstawiliśmy. Ilość zmian jest dowolna - to wycieczka jest dla Ciebie, a nie Ty dla wycieczki! Przygotujemy dedykowaną Tobie propozycję wycieczki, dostosowaną do Twoich potrzeb i oczekiwań.

Jakie elementy wycieczki chcesz zmienić?
Najwcześniejszy termin wyjazdu
MM
/
DD
/
YYYY
Najpóźniejszy termin powrotu
MM
/
DD
/
YYYY
Preferowana długość pobytu (w dniach)
Maksymalny budżet (przeloty + noclegi)
Inne informacje, które powinniśmy poznać, żeby zorganizować jak najlepiej Twój wyjazd
Your answer
Akceptacja regulaminu i przetwarzania danych osobowych
Jeśli chcesz skorzystać z naszej usługi, potrzebujemy Twojej akceptacji warunków jej świadczenia oraz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych.

Szczegóły zostały opisane w regulaminach dostępnych na stronie Breakplan.pl w zakładce "Regulaminy" oraz "Polityka prywatności".

Administratorem Twoich danych osobowych jest firma Sungate z siedzibą w Warszawie (02-777), przy ul. Kulczyńskiego 12/1. Twoje dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z prawem, w celu świadczenia usług, archiwizacji, a także w celach marketingowych dotyczących usług i produktów marki Breakplan. Nie udostępnimy Twoich danych innym podmiotom, z wyjątkiem podmiotów upoważnionych na podstawie przepisów prawa. Masz prawo poprawiania swoich danych. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi.

Regulamin Usługi "Osobisty Doradca Podróży" *
Required
Przetwarzanie danych osobowych *
Required
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms