Request edit access
KURS ANIMATORA JESIEŃ 2018
Kurs animatora służby liturgicznej - jesień 2018


Część południowa diecezji (Rybnik i okolice):
27 października i 3 listopada od 10.00 do 16.30 – sobotnie spotkania wykładowe i warsztatowe w Chwałowicach. Spotkania te będą miały miejsce w Domu Rekolekcyjnym przy parafii św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Rybniku Chwałowicach (ul. Działkowców 1, 44-206 Rybnik 6 Chwałowice).
9 – 10 – 11 listopada 2018 r. – Rekolekcje dla kandydatów na animatorów. Trzydniowe Rekolekcje odbędą się w Katowicach – Bogucicach (Dom Pielgrzyma przy parafii św. Szczepana, Sanktuarium MB Boguckiej, ul. Markiefki 89, 40-211 Katowice).


Część północna diecezji (Katowice i okolice):
6 października i 13 października od 10.00 do 16.30 – spotkania wykładowe i warsztatowe w Katowicach. Spotkania te będą miały miejsce w salkach parafii Matki Bożej Piekarskiej na os. Tysiąclecia (ul. Ułańska 13, 40-887 Katowice, os. Tysiąclecie Górne).


26 – 27 – 28 października 2018 r. – rekolekcje dla kandydatów na animatorów. Trzydniowe rekolekcje odbędą się w Katowicach Bogucicach (Dom Pielgrzyma przy parafii św. Szczepana, Sanktuarium MB Boguckiej, ul. Markiefki 89, 40-211 Katowice).


Wszystkie spotkania kursu są obowiązkowe! Jeśli nie pasuje jeden z terminów należy szukać miejsca w kursie wiosennym.


Ustanowienie kandydatów do rocznej próby oraz nowych animatorów Archidiecezji odbędzie się najprawdopodobniej w sobotę 17 listopada br. o godz. 11.00 w krypcie katedry Chrystusa Króla w Katowicach. (Informacji należy szukać na stronie www.dmak.info).


Zapisy:
Odbywają się tylko i wyłącznie za pomocą specjalnego formularza na stronie Duszpasterstwa Ministrantów Archidiecezji Katowickiej. Formularz zapisów będzie dostępny na stronie dmak.info od 3 września 2018 do czasu zapełnienia miejsc (decyduje kolejność zgłoszeń). Ofiara za kurs animatora zostaje niezmienna od kilku lat i wynosi 220 zł. (w tym: dwa dni wykładowe z kawą, herbatą i ciastem oraz obiadami oraz noclegi i pełne wyżywienie w domu pielgrzyma podczas rekolekcji). Dodatkowo dla chętnych możliwość uszycia alby, pasów, zamówienia zdjęcia i krzyża).


Email address *
Imię i nazwisko *
Your answer
Data urodzenia *
MM
/
DD
/
YYYY
Miejsce kursu *
Miejsce urodzenia *
Your answer
Adres zamieszkania (Miasto, kod pocztowy, ulica i numer) *
Your answer
Numer telefonu *
Your answer
Wezwanie Parafii *
Your answer
Imię i nazwisko Księdza Opiekuna *
Your answer
Lata służby przy ołtarzu *
Your answer
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms