Request edit access
Cаунд хілінг з Олександрою Глибіною

Фінальний акорд 29 едішену — саунд хілінг з Олександрою Глибіною, інструкторкою з йоги і сертифікованою звукотерапевткою. 

З одного боку, звукотерапія — це вид забутої стародавньої медицини, оскільки в багатьох культурних традиціях було закладено ідею того, що доторкнутися до витоків буття можна через звук. Можна сказати, що звукотерапія — це зцілення людини звуком. Простими словами, це практика глибокого розслаблення і гармонізації внутрішнього стану. Звучання сакральних інструментів допомагає тілу і психіці налаштуватися на нашу природну частоту.

У практиці Олександра використовує ковані старовинні і сучасні співаючі чаші, тибетські тінгша, дзвіночки, гонг з Непалу, українські інструменти – “Шум струмка”, дів'ю, – всі вони мають різну частоту звучання. Наприклад, частота ритуального тибетського дзвіночка Гханта — понад 3700 Гц, частота непальських старовинних чаш — 188–1242 Гц. Гонг звучить нижче всіх інструментів, він часто підіймає певні пласти з підсвідомості, яким давно потрібно було дати вихід. Олександра довго збирала свій гармонійний працюючий сет, і продовжує поповнювати колекцію під час пошуку свого звучання.

Клас звукотерапії складається з обов’язкової пранаями (дихальної гімнастики), щоб налаштуватися і “очистити” розум і свідомість, розслабити тіло і легше сприйняти звук. Потім — медитація, після чого занурення в звук. 

Практика підійде для тих, хто вже знайомий зі звукотерапією, або тільки починає свій шлях. Перед сеансом краще мати пустий шлунок, але не бути занадто голодним. 

Потрібно взяти з собою: 

✅ зручний одяг

✅ свій плед

✅ пов’язку на очі (якщо комфортно) 

✅ килимок для йоги


20 листопада

Грушевського, 3, коворкінг Generator, 1й поверх

17.00 — 18.00

Вартість практики для відвідувачів Kyivness — 500 грн. 


Sign in to Google to save your progress. Learn more
Ваше ім'я та прізвище:
Вкажіть, будь ласка, номер телефону. Ми зв'яжемось з вами щодо участі у практиці:
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy