Request edit access
Přihláška do motivačního kurzu AJ v BC KUP/ English Language Course Application Form
Sobotní dopolední motivační kurzy jsou koncipovány jako příprava na certifikované mezinárodní zkoušky Cambridge English Qualifications B2 First (FCE) nebo C1 Advanced (CAE). V ceně kurzu je zahrnuto 8 lekcí po 90 minutách, učebnice a závěrečný pretest (simulace cambridgeské zkoušky). / Saturday morning courses as a preparation for Cambridge Exam B2 First (FCE) or C1 Advanced (CAE). The price of the course includes eight 90-minute classes, a textbook and a final pretest (a simulation of the Cambridge Exam).
Email address *
1. Výběr jazykové úrovně / Language level *
Vyberte si, prosím, jednu ze dvou nabízených úrovní motivačních přípravných kurzů. / Please choose one of two levels of the preparatory courses.
3. Způsob platby / Payment *
Vyberte, prosím, způsob úhrady kurzovného ve výši 2 800,– Kč. Naše číslo účtu je 19-1096330227/0100, VS = 999616011. Do zprávy pro příjemce uveďte příjmení a jméno osoby, která bude kurz navštěvovat. Kurzovné je nutno uhradit do 2. ledna / Please tick the way you want to pay the course fee 2.800 CZK. Our account number is 19-1096330227 / 0100, VS = 999616011. Write the surname and name of the course participant into the message for the recipient. The course fee has to be paid by 2nd January.
4. Vaše osobní údaje / Your contact data *
Příjmení / Surname
Your answer
*
Jméno/ First name
Your answer
*
Adresa / Home address
Your answer
*
E-mail
Your answer
*
Telefon / Phone
Your answer
*
Datum / Date of application
Your answer
5. Souhlas / Informed consent *
Souhlasím se zpracováním mých osobních údajů pro potřeby administrace kurzu a souhlasím se všeobecnými obchodními podmínkami, které jsou k dispozici zde: https://www.knihovna.upol.cz/fileadmin/userdata/cm/knihovna/BC/Kurzy/VOP.pdf I agree with the processing of my personal data for the purpose of administering the course and I agree to the General Terms and Conditions available at https://www.knihovna.upol.cz/fileadmin/userdata/cm/knihovna/BC/Kurzy/VOP.pdf
Required
6.Souhlas /Informed consent
Souhlasím se zasíláním obchodních sdělení týkajících se další nabídky jazykových kurzů BC KUP
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service