Request edit access
Ankieta "Spotkanie na żądanie"
Szanowni Państwo,
w związku z realizacją projektu "Spotkanie na żądanie" Biblioteka Miejska im. Wiktora Kulerskiego w Grudziądzu przeprowadza ankietę, której celem jest poznanie Państwa oczekiwań i potrzeb w zakresie spotkań autorskich.

Spośród uzyskanych odpowiedzi sporządzimy ranking najpopularniejszych autorów. W pierwszej kolejności zaprosimy tych, którzy zdobyli największą liczbę głosów w danej kategorii. W momencie, gdy nie uda nam się zorganizować spotkania ze zwycięzcą danego gatunku literackiego - z przyczyn od nas niezależnych - zaprosimy kolejną osobę z listy.

Badania prowadzone są anonimowo i zostaną wykorzystane do przygotowania oferty kulturalnej Biblioteki zarówno w ramach realizowanego projektu, jak również w kolejnych latach.

Dziękujemy za poświęcony czas.
Zespół Biblioteki Miejskiej

Płeć:
Wiek:
1) Czy korzystasz z oferty Biblioteki Miejskiej?
2) W spotkaniu z jakim polskim autorem z poniższych kategorii chciał(a)byś wziąć udział? Wymień 1 autora w każdej kategorii.
Your answer
a) kryminał / sensacja
Your answer
b) powieść obyczajowa
Your answer
c) reportaż / literatura faktu
Your answer
d) inne
Your answer
3) Jakie pytanie chciał(a)byś zadać ulubionemu autorowi?
Your answer
4) O której godzinie powinno odbyć się spotkanie?
5) Czy podczas spotkania chciał(a)byś mieć możliwość zakupu książek autora?
Jeśli chcesz otrzymywać informacje o projekcie podaj swój e-mail.
Your answer
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Biblioteka Miejska im. Wiktora Kulerskiego w Grudziądzu, ul. Legionów 28 , bibl@grudziadz.pl. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych: bibl.iod@grudziadz.pl Pani/Pana dane będą przetwarzane w celu wysyłania informacji o projekcie. Dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Pani/Pana dane będą przetwarzane w zakresie: adres e-mail, do czasu zakończenia projektu lub cofnięcia zgody na ich przetwarzanie. Pani/Pana dane nie będą przekazywane innym odbiorcom, ani do krajów trzecich. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do PUODO. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service