Request edit access
Laboratorijos Aikas Žado Autoriaus anketa dalyviams -epistemologinis servisas/ specialiosios Paslaugos sutarties sąlygos
Gerbiamieji, norėdami kritiškai įvertinti Žeimių dvaro sodybos (Laboratorijos Aikas Žado) lankytojų lūkesčius ir įsivertinti savo pačių galimybes Jūsų atžvilgiu, siūlome Jums užpildyti šią Aikas Žado laboratorijoje gyvenančio kolektyvo ir gyvo muziejaus autorių parengtą anketą, pagal kurią galėsime sutarti tam tikrais klausimais ir iš anksto suplanuoti Jūsų vizitą. Ši anketa yra skirta tik tiems lankytojams kurie pageidauja išplėstinio vizito ar paslaugos.
Šioje anketoje apibrėžiami dalyvių lankymosi tikslai ir būdai; jos esmė - užtikrinti galimybę lankytojų/dalyvių pažintinių galių ir tolerancijos vystymui, įsitraukiant skirtingoms visuomenės grupėms.  
Lankymasis Žeimių dvaro sodybos teritorijoje yra nemokamas (būtina registracija vietoje).
Dėl lankymosi Žeimių dvaro sodybos pastatų viduje yra reikalingas valdytojų arba administracijos sutikimas (būtina išankstinė registracija).
Jei lankytojas užsako atlygintinas paslaugas ar kitas paslaugas, kurių teikimui sudaroma sutartis, ši anketa laikoma specialiosiomis paslaugų teikimo sutarties sąlygomis.
Paslauga - pagal dalyvio pageidavimus parengta ir šalių suderinta pažintinė programa Žeimių dvaro sodyboje.
 Galimi Paslaugos teikėjai:
Asociacija „Aikas Žado“, reg. kodas 303065892, adresas Draugystės g. 33, Žeimių mstl., Jonavos raj.;
Autorius Domas Noreika (INDIVIDUALIOS VEIKLOS VYKDYMO PAŽYMA Nr. 964991 ), a/k: 38203260486,  adresas Draugystės g. 33, Žeimių mstl., Jonavos raj.
Daugiau informacijos: http://zeimiudvaras.lt/ (esant nesklandumams pildant anketą ar užsakant paslaugas teirautis: +370 61002855 arba el. paštu: dngartinstallation@zeimiudvaras.lt)
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Aikas Žado Laboratorija pagal programą “McFLURRY (request sent)” ir Lankesa “Acceleration”
cinemateque & library
Tikslus tiesioginio dalyvavimo pradžios laikas *
Pasirinkite savo dalyvavimo pradžios datą ir valandą
MM
/
DD
/
YYYY
Time
:
Tikslus tiesioginio dalyvavimo pabaigos laikas *
Pasirinkite savo dalyvavimo pabaigos datą ir valandą
MM
/
DD
/
YYYY
Time
:
Kiek valandų ketinate dalyvauti? *
Įrašykite
Dalyvių skaičius *
Įrašykite, kiek žmonių ketina dalyvauti?
Pažintinė programa *
Trumpai aprašykite savo norimą įgyvendinti veiklą (pagrįskite kuo ji gali prisidėti prie kultūros paveldo pažinimo idėjos, tvarios aplinkosaugos arba kuo ji naudinga kitiems netradicinės visuomenės nariams). Gavę Jūsų norimos įgyvendinti idėjos aprašymą, pagal jį pateiksime pažintinės programos pasiūlymą
Dalyvaujant paslaugoje įvykis bus fiksuojamas garso ir vaizdo prietaisais *
Ar išreiškiate sutikimą dėl Jūsų atvaizdo fiksavimo ir viešo panaudojimo?
Duomenys apie dalyvius (Vardas, Pavardė, Gyvenamoji vieta, Kontaktai); Surašykite visus dalyvius ir reikalingą registracijos informaciją (neregistruoti dalyviai nebus įleidžiami į teritoriją) (jeigu dalyviai yra mokyklų moksleiviai reikalingi už juos atsakingo mokytojo duomenys ir mokinių sąrašas) *
Registracijos formą galite parsisiųsti čia: http://futurizmas.zeimiudvaras.lt/?page_id=3541 Nesutikusius dėl atvaizdo panaudojimo pažymėkite "X" - dalyvavimo metu Jie turės įsisegti regimą, vietoje išduodamą specialų ženkliuką
Required
Ar ketinate naudotis savo inventoriumi?
Detaliai aprašykite kokį inventorių planuotumėte integruoti į suorganizuotą Gyvo muziejaus Aikas Žado semantinę erdvę (Jūsų inventorius tuo metu taptų laikinomis meninėmis vertybėmis, turinčiomis estetinę/kultūrinę kuriamo gyvo kūrinio reikšmę) (netoleruojame plastikinės produkcijos ir netvarių daiktų, taip pat kritinio mąstymo neskatinančių dekoracijų)
Next
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Žeimių dvaras. Report Abuse