Request edit access
Анкета тренера-наставника
Організація ОЦП «Колеса для людства» була заснована в 1996 році для покращення мобільності дітей та дорослих з фізичними порушеннями у країнах з низьким і середнім рівнем доходу. ОЦП «Колеса для людства» забезпечує правильно підібрані крісла колісні та надає послуги для покращення якості життя, а також виступає у ролі адвоката та партнера для розвитку потенціалу місцевих організацій, підтримуючи ефективні та життєздатні системи в громадах для довгострокових змін.
ОЦП «Колеса для людства» спільно з Українською Асоціацією фізичної терапії (УАФТ) та Національною Асамблеєю осіб з інвалідністю України (НАІУ) з вересня 2015 року реалізує проект TEAM Україна за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Діяльність проекту полягає у проведенні тренінгів, підсиленні економічного розвитку, забезпеченні допоміжними технологіями та наданні послуг медичної/фізичної реабілітації. У межах проекту проводяться серії комплексних тренінгів та надання послуг, що дозволить людям з інвалідністю жити більш незалежним і щасливим життям в Україні. Проект TEAM Україна спрямований на забезпечення і підсилення комплексних реабілітаційних послуг, впровадження спеціалізованих тренінгів для реабілітаційного персоналу, професійну та бізнес підготовку, підтримку та працевлаштування внутрішньо переміщених осіб з інвалідністю, та їх сімей.
ОЦП «Колеса для людства» у рамках проекту TEAM Україна буде здійснювати підтримку трьох відділень реабілітації в існуючих медичних установах України: Київська обласна клінічна лікарня (м. Київ), Запорізька обласна клінічна лікарня ( м. Запоріжжя), Військо-медичний клінічний центр Західного регіону (м. Львів). У запропонованих відділеннях реабілітації, ОЦП «Колеса для людства» буде працювати з персоналом та надавати практичну підтримку. В основу покладені інструменти та керівні принципи для моделювання міждисциплінарної роботи реабілітаційної команди. Реабілітаційна команда буде складатись з фахівців реабілітаційних відділень та тренерів-наставників – користувачів крісел колісних. Тренери-наставники пройдуть підготовку за принципом «рівний-рівному» та будуть виконувати роль наставників, навчаючи незалежного способу життя на кріслі колісному та слугуючи ресурсом для реабілітаційної команди.
Медичні установи були обрані через наявність відданих справі кваліфікованих фахівців з реабілітації, високий рівень адміністрування установою, організаційну спроможність до майбутньої співпраці та потенціал для напрацювання моделі для інших медичних установ по всій країні.
Установи будуть підтримувати роботу тренерів-наставників, які працюватимуть разом з реабілітаційною командою у відділенні реабілітації. Тренери-наставники будуть працювати двічі на тиждень у відділенні реабілітації, за що отримуватимуть винагороду за надані послуги. Вони будуть виконувати роль «адвокатів» потреб користувачів крісел-колісних та пропагуватимуть зміни в системі, забезпечуватимуть перший контакт із особами щойно травмованими у форматі «рівний-рівному» для навчання незалежному, активному стилю життя на кріслі колісному.
Перед початком своєї діяльності тренери- наставники пройдуть навчання у вигляді попереднього дводенного тренінгу на базі відділення реабілітації установи, в якій безпосередньо буде здійснюватися діяльність, а також основного п’яти денного тренінгу, який буле проходити у м. Львів з 11 по 15 червня 2018 року і буде проводитись тренерами програми «рівний-рівному» зі США. Американські тренери спільно з українськими координаторами програми «рівний-рівному» протягом всього періоду реалізації програми «рівний-рівному» у рамках проекту ТЕАМ Україна, що триватиме до червня 2019 року, будуть надавати методичну та організаційну допомогу тренерам-наставникам та реабілітаційній команді відділення. Графік роботи буде узгоджений з кожним кандидатом індивідуально після анкетування і співбесіди.
Анкети приймаються до 11 березня 2018 року і розглядаються протягом робочого тижня. До 18 березня 2018 року з Вами зв’яжеться представник проекту.

Уся інформація конфіденційна


Проект ТЕАМ Україна залишає за собою право отримати додаткові дані щодо кандидата.

Next
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of UCP Wheels. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms